Nobel biocare

Kaip išvengti mobiliųjų daromos įtakos sveikatai?

Kaip išvengti mobiliųjų daromos įtakos sveikatai?

Telefono daroma nauda žmogaus kasdienybei yra nenuginčijama. Tiesa, lygiai taip pat yra nenuginčijama ir žala, kadangi kasdien bent po kelias valandas naršydami mobiliuosiuose mes toli gražu gadiname ne tik regą, kaip kad daugelis galvoja.

Neigiamą įtaką daro ne tik netinkamai funkcionuojantys telefonai (tokiu atveju greita pagalba – Mano-phone telefonų remontas), tačiau ir puikiai veikiantys mobilieji kenkia žmonių organizmui. Žinodami kas kenkia – paprasčiau rasite ir tinkamus apsisaugojimo būdus.

Aktyvus naršymas – kančia Jūsų regai

Daugelis galvoja, kad akis gadina tik suskilęs telefonų ekranas. Tikrai ne. Žinoma, kai jis suskaldytas – sunkiau įžiūrėti vaizdą, tad telefonų remontas yra būtinas. Tačiau kenkia ir per ilgos naršymo valandos, kai jis veikia puikiai. Naršydami daugelis labai įtempia akis, kadangi ekranas nėra didelis, tokiu atveju pakyla akies spaudimas, blogėja rega. Taip pat nuo intensyvaus naršymo akys sausėja, žmonės pamiršta mirksėti, o tai irgi daro neigiamą įtaką regai. Kaip išvengti prasto regėjimo, kai telefonas yra Jūsų kasdienybė? Pirmiausia – reguliariai naudoti akių lašiukus, kurie drėkina akies obuolį. Taip pat naršyti tik tada, kai tai yra būtina. Nesiekite savo laisvalaikio tik su mobiliuoju – tai kenkia ir akims, ir žmogaus moralinei būsenai.

Apsauga nuo telefono skleidžiamos spinduliuotės

Telefonų taisykla gali padėti pašalinti dėl naudojimo atsiradusius gedimus, tačiau mobiliųjų skleidžiama spinduliuotė – ne gedimas, tačiau neatsiejama mobiliojo funkcionavimo pasekmė.

Norėdami išvengti neigiamos įtakos – nelaikykite telefono greta savo kūno. Nemiegokite su juo, neleiskite vaikams žiūrėti filmukų per dažnai, juolab, kai jie yra žiūrimi – tegul mažasis mobiliojo nelaiko rankose. Pagal galimybes telefonai neturi būti naudojama tada, kai esate labai mažose patalpose ilgą laiko tarpą: rūsiuose, liftuose, auto priekaboje ir panašiai. Geriausia naudoti tuos mobiliuosius, kurių specifinė sugėrimo sparta yra pati mažiausia. Rodiklis nurodo, kiek intensyviai skleidžiama spinduliuotė. Tokią info galite rasti mobiliojo techninių rodmenų pase.

Galiausiai, visada galima naudoti specialias apsaugas, kurios padeda išvengti telefono skleidžiamos spinduliuotės. Jas rasite mobiliųjų priedų prekybos vietose.

Svarbiausia atsiminti, kad telefonas turi būti naudojamas tik tada, kai jis yra reikalingas. Tuomet ir jo daroma įtaka bus mažesnė.

Daugiau informacijos apie Apple iPhone telefonus, jų priežiūrą, remontą galite rasti apsilankę: https://mano-phone.lt/iphone-remontas/.

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE