Hempo

Kaip išsirinkti tinkamą pagalvę kokybiškam miegui ir geresnei savijautai?

Pagalvė geram miegui

Svarstote, kokią pagalvę pasirinkti, kad užtikrintumėte komfortą miego metu, patogumą ir gerą poilsį? Jei ryte jaučiate tokius simptomus kaip pasikartojantys galvos skausmai, įtampa aplink kaklą ar kaklo skausmas, tai gali reikšti, kad laikas pakeisti miego pagalvę. Tačiau yra daugybė tokių gaminių rūšių, kaip išsirinkti tobulą pagalvę, pritaikytą jūsų poreikiams?

Kokių tipų pagalvės yra?

Miego pagalves galima skirstyti į natūralias su pūkų, pusiau pūkinių ar plunksnų užpildu, natūralias su grikių ar speltos sorų lukštais, sintetines, imituojančias pūkus ar plunksnas, taip pat į ortopedines pagalves iš porolono ar latekso, bei naujos kartos vėsinančias pagalves Technogel.

Kaip išsirinkti miego pagalvę, kuri būtų patogi ir leistų sveikai, regeneruojančiam miegui? Turite atsiminti, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas ir turi skirtingus miego įpročius. Visų pirma, reikia daugiau sužinoti apie pagalvių tipus. Šiame straipsnyje susipažinsime su vėsinančios pagalvės Technogel privalumais.

Technogel yra garsus italų prekės ženklas, kuris rinkoje pasirodė nuo 1990 m. Įmonė specializuojasi naujausios kartos šaltų pagalvių gamyboje. Šios unikalios Technogel pagalvės sujungia naujovišką Technogel gelį ir lanksčias atminties putas. Pažangi technologija pasižymi dideliu šilumos laidumu, kurio dėka pagalvė efektyviai sumažina kūno temperatūrą kontaktiniuose taškuose iki 1°C. Ergonomiškos formos profiliuotos Technogel pagalvės žymiai pagerina miego komfortą.

Technogel vėsinimo pagalvių privalumai

Technogel pagalvės dėl savo unikalios struktūros puikiai palaiko galvą, pečius ir kaklą. Rinkoje pristatomi modeliai, kurie skiriasi dydžiu, forma ir aukščiu. Ergonomiškos vėsinimo pagalvės greitai prisitaiko prie kūno formų. Medžiaga, iš kurios gaminamos Technogel šalčio pagalvės yra itin patvari, maloni liesti ir nesideformuoja. Ant tokio paviršiaus galite patogiai miegoti daugelį metų. Papildomas vėsinančių gelinių pagalvių privalumas – įtampos mažinimas kaklo ir pečių srityje. Dėl to ryte jūsų kūnas bus atsipalaidavęs, pailsėjęs ir kupinas teigiamos energijos.

Technogel šalčio pagalvės – kam jos tinka?

Technogel vėsinimo pagalvės pagamintos iš biologiškai suderinamos, bekvapės ir netoksiškos medžiagos. Tai saugus sprendimas alergiškiems ir per daug prakaituojantiems žmonėms. Technogel šalčio pagalvės su būdingomis išpjovomis šonuose rekomenduojamos žmonėms, sergantiems miego apnėja arba miegantiems su deguonies kauke. Užapvalinti pagalvėlės „Technogel“ kraštai puikiai prisitaiko prie pečių formos, o šoninės išpjovos leidžia laisvai padėti kaukę.Unikalių pagalvių su vėsinamuoju geliu savybių dėka jos yra puikus pasirinkimas kiekvienam žmogui, ypač vertinančiam naktinio poilsio komfortą. Ant tokio paviršiaus greitai rasite tobulą miegojimo padėtį. Verta pabrėžti, kad Technogel šalčio pagalves nesunkiai galima priderinti prie pageidaujamo kietumo laipsnio porolono, spyruoklinio ar hibridinio čiužinio.

Avevita klinika

TAIP PAT SKAITYKITE