REXSAN

Išskirtiniai instrumentai “gydantys” ir kūną, ir sielą

sveikas kūnas ir siela

Melodinės perkusijos, barškučiai, handpan’ai, končos, tingšos, kalimbos ir sansulos – tai tik mažytė asortimento, kurį siūlo Soundmystery.lt parduotuvė, dalis. Čia galima rasti praktiškai viską, ko gali prireikti, norint išsivalyti namų erdves, patalpas ar savo čakras. O dabar apie keletą instrumentų pakalbėkime išsamiau.

Čakrofonas – muzikinis instrumentas energetinių centrų aktyvavimui

Čakrofono pavadinimas labai aiškiai iškomunikuoja šio instrumento paskirtį, t. y., aktyvuoti čakras bei pažadinti energetinius žmogaus centrus. Konstrukcine prasme čakrofonas yra labai paprastas, tačiau jo unikalumas slypi tame, kad jis yra suderintas pagal kosminę oktavą, t. y., Hans Cousto planetų tonų skaičiavimus. Čakrofonas pasižymi ryškiu skambesiu. Būtent dėl jo skambesio tonų ryškumo šio instrumento poveikis yra juntamas net ir iš didesnio atstumo. Nors buvo paminėta, kad čakrofonas idealai tinka čakrų aktyvavimui, tai nėra vienintelis jų panaudojimo būdas. Šis instrumentas taip pat gali būti naudojamas žmonių energetinių laukų, erdvių bei įvairių patalpų energijų valymui bei muzikavimui.

Šruti – pianino bei akordeono protėvis

Šruti instrumentas labai lengvai sukuria stiprų garso lauką. Šis instrumentas labai dažnai pasirenkamas, kaip įrankis, įgalinantis intuityvų dainavimą. Šruti taip pat tobulai tinka įvairiausioms meditacijoms bei kaip akompanavimo kitiems instrumentams priemonė.

Tingša – budistinėse šventyklose naudojamas instrumentas

Tingša instrumentas – tai du odine virvele sujungti varpeliai, skleidžiantys skaidrų, ryškų skambesį. Šis instrumentas labai dažnai yra naudojamas įvairiem ritualams bei meditacijoms. Manoma, kad skambančios Tingšos garsas efektyviai valo protą bei dvasią nuo neigiamų minčių ir padeda „grįžti“ į save.

Koncha – vienas seniausių instrumentų pasaulyje

Grojanti kriauklė – pavadinimas geriausiai apibūdinantis Koncha instrumentą. Šio instrumento skambesys galingai valo ne tik erdves, bet ir žmonių auras. Koncha taip pat gali būti naudojama ir įvairių šventinių ceremonijų metu.

Handpan – idiofonų klasės instrumentas

Handpan instrumento natos yra preciziškai iškaltos vienoje plokštumoje. Jos taip tobulai suderintos, kad bet ką grojant yra išgaunamas tobulas skambesys. Unikali šių instrumentų išvaizda nepalieka abejingų: kokybiškas instrumentas ne tik pasižymi tobulu skambesiu, bet ir preciziška išvaizda.

Avevita klinika

TAIP PAT SKAITYKITE