REXSAN

GEOTERMINIS VANDUO

GEOTERMINIS VANDUO

Unikalus gamtos reiškinys – geoterminis vanduo! Vanduo nešantis 1 300 milijonų metų gamtos gyvybingumo ir žemės energijos patirtį, kurios pasisemti savo svečiams nuostabią galimybę nuo birželio mėnesio suteikia ir  Gradiali sanatorija Palangoje.

Geoterminio vandens voniomis, šią vasarą papildžiusiomis Gradiali procedūrų asortimentą, gali pasilepinti visi norintys pagerinti savo fizinę ir emocinę sveikatą bei kūno odos būklę, kadangi mineralinis geoterminis vanduo teigiamai veikia širdies kraujagyslių, nervų, kaulų, raumenų sistemų būklę, mažina nuovargį, įtampą, gerina miego kokybę. Geoterminio vandens pagalba į audinius patenka daugiau degonies, o su juo ir veikliųjų mineralų, taip reikalingų žmogaus gerai savijautai.

Gradiali sanatorijos naudojamo neskiesto geoterminio vandens bendra mineralizacija siekia 108224 mg/l, kurios sudėtyje yra ir natris, kalis, kalcis, magnis, geležis, manganas, baris, silicis bei kiti mineralai.

Nacionalinio visuomenės sveikatos instituto išduotomis rekomendacijomis geoterminį vandenį naudinga naudoti reabilitacijai po traumų, ortopedinių ligų, esant judėjimo sistemos sutrikimams, sergant lėtinėmis kvėpavimo takų ligomis, sergant nervų sistemos, kaulų ir raumenų sistemos, kai kurioms širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis.

Gradiali sanatorijos specialistai rekomenduoja tokiomis voniomis pasilepinti ir profilaktiškai.

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE