Biorythm

Genetinė liga mergaitę paverčia monstru

Maža mergaitė, kenčianti nuo genetinio sutrikimo, keletą kartų per dieną iš mielo vaiko tampa smurtu užsiimančia teroriste.

Kaip praneša dailymail.co.uk, devynmetė Grace Fishwick kelis kartus per dieną aršiai užsipuola savo šeimą ir net atakuoja save: raunasi plaukus, kandžioja rankas, lupa nagus. Jos smurto išpuoliai tapo tokie grėsmingi, kad tėvai net išmušė jos kambarį minkštu audiniu, kad ji savęs nesusižalotų.

Grace, kuri serga Smith – Magenis sindromu (SMS), smurto proveržius patyrė ir kūdikystėje, tačiau jai augant šie poelgiai vis dažniau kartojasi ir jie tampa vis pavojingesni.

„Vieną minutę ji žaidžia, kitą – jau puola mus ir save, – pasakoja mergaitės mama Lisa. –  Kai ji yra gera, tai ji būna labai labai gera, tačiau kai būna bloga ji tampa siaubūne.”

Pasitaiko atvejų, kai protrūkis kartojasi dešimt kartų per dieną, tada tėvai mergaitės visai negali kontroliuoti. Tėvai jau prarado viltį, todėl nebando nuraminti mergaitės, o leidžia priepuoliui baigtis savaime.

Anot tėvų, mergaitė negali kontroliuoti savo elgesio, o jos įniršio priepuoliai gali trukti nuo kelių minučių iki trijų valandų.

Šiuo sindromu serga vienas vaikas iš 25 tūkst.,o medikai jį dažnai painioja su autizmu.

Avevita klinika

TAIP PAT SKAITYKITE