Ditel

5 naujos knygos, kurias verta perskaityti sveikai gyvenantiems

Knygos sveikai gyvenantiems

Neįmanoma nepastebėti – rūpinimasis savimi šiandien tampa nauja mada. Vis daugiau žmonių jungiasi į sporto, augalinės mitybos ar aktyvaus laisvalaikio leidimo bendruomenes. Dalindamiesi patirtimi ir motyvuojančiomis istorijomis sveikos gyvensenos entuziastai neketina sustoti. Visgi norintiems atnaujinti savo žinias ar praplėsti suvokimą apie kitus sveikos gyvensenos principus siūlome net 5 naujas knygas, kuriomis galite papildyti savo namų biblioteką.

1.    Jessie Inchauspé – „Gliukozės revoliucija“

Šiais metais pasirodžiusi ir jau tarptautiniu bestseleriu tapusi prancūzų biochemikės knyga nustebins visus, skaičiuojančius suvartotas kalorijas. Naujausius mokslinius tyrimus pavertusi paprastais mitybos patarimais šiandien autorė milijonams žmonių, kenčiantiems nuo per didelio gliukozės kiekio kraujyje, padeda atsikratyti svorio ir susigrąžinti energiją. Sužinokite šioje knygoje slypinčias sveikos mitybos ir ilgaamžiškumo paslaptis:

  • ką turėtumėte valgyti pusryčiams;
  • kokia tvarka valgyti tai, ką įsidėjote į lėkštę;
  • kaip galite mėgautis desertu be kaltės jausmo?

Šioje knygoje rasite atsakymus ne tik į šiuos klausimus, bet ir sužinosite, kaip aprašyti mitybos įpročiai jums gali padėti ilgiau išlaikyti jaunatvišką išvaizdą ir sveikatą. Šios knygos ir dar daugiau ieškokite vaga.lt.

2.    Jason Fung – Diabeto kodas

Dar viena šiais metais išleista ir pripažinimo sulaukusi knyga aktuali ne tik sergantiems cukriniu diabetu. Autoriaus darbe atsiskleidžia naujas požiūris į visiems puikiai žinomą lėtinę ligą – knygoje teigiama, kad cukrinis diabetas gali būti visiškai pagydomas. Taip pat medicinos daktaras atskleidžia sveikos mitybos principus ir protarpinio badavimo naudą organizmui norintiems natūraliai išvengti ne tik antrojo tipo diabeto, bet ir kitų sveikatos problemų.

3.    William W. Li – Apie maistą – ligų priešą: nauja mokslo doktrina apie tai, kaip organizmas gali pasveikti pats

Ši knyga, be abejonės, patiks visiems holistinės medicinos gerbėjams, tikintiems savo organizmo galia. William W. Li darbas, žinomas visame pasaulyje, giriamas už įrodymais pagrįstą tyrimą, kaip gydomųjų savybių turintys maisto produktai gali padėti organizmui išlaikyti sveikatą ir kovoti su ligomis. Keletas tokių produktų, kuriuos, anot autoriaus, privalote įtraukti į savo racioną:

  • alyvuogių aliejus;
  • cinamonas;
  • raudonas vynas
  • slyvos ir kt.

Kviečiame perskaityti šį bestselerį ir praturtinti savo mitybą kartu užkertant kelią varginantiems susirgimams.

4.    Wim Hof – Wim Hof metodas

Tikriausiai Wim Hof vardą žino visi sveikos gyvensenos entuziastai, siekiantys perprasti šio neįtikėtino vyro galias, kurias jis teigiantis išugdęs per grūdinimąsi ir kvėpavimo pratimus. Wim Hof gali pasigirti įspūdingais Gineso rekordais – štai 2000 m. jis nuplaukė 57,5 m. lediniame vandenyje. Būtent šioje knygoje garsus vokiečių motyvatorius ir ekstremalas pristato savo metodiką, kuri padės skaitytojams suvokti, kokia milžiniška galia slypi kiekviename iš mūsų.

  • Max Lugavere – Genialus gyvenimas: pakeisk mąstymą, sustiprink kūną ir tapk ypatingas

Pabaigai pristatome tikrų tikriausią gyvenimo vadovėlį, kuriame autorius, rašantis sveikatos ir mitybos temomis, dalijasi patarimais apie mankštą, mitybą ir sveikų užkandžių ruošimą. Ši knyga ypatinga tuo, kad joje pristatomas genialus mitybos planas siejamas su žmogaus kognityvine funkcija ir emocine gerove. Taip pat autorius nagrinėja, kaip nauji mitybos įpročiai gali ženkliai padidinti melatonino kiekį organizme ir pagerinti miego kokybę.Taigi pasirinkite jus dominančią sveikatingumo temą, skaitykite, domėkitės ir likite motyvuoti šioje sveikimo kelionėje.

Healthy Feed

TAIP PAT SKAITYKITE