Urinal

Susipažinkite – kompiuterinis eisenos ir bėgimo tyrimas

Susipažinkite - kompiuterinis eisenos ir bėgimo tyrimas

„Pes Planus“ komanda nuoširdžiai džiaugiasi galėdama pristatyti naujos kartos patobulintą ir gerokai efektyvesnį pėdų tyrimą – tai kompiuterinis eisenos ir bėgimo tyrimas, rekomenduojamas visiems be išimties, ypač siūlomas  sportuojantiems.

Keletą kartų per savaitę išbėgate į parką? Žaidžiate krepšinį, tenisą ar propaguojate bet kokią kitą sporto šaką? Galbūt dirbate stovimą darbą ir darbo dieną praleidžiate „ant kojų“? Nieko nelaukite ir išsitirkite savo pėdas.

Plačiau apie tyrimą

Kompiuterinis eisenos ir bėgimo tyrimas – tai inovatyvi metodika, pagrįsta biomechaniniais tyrimais ir diagnostika. Ji skirta norint detaliai išanalizuoti eisenos ir bėgimo techniką, stilių, taip pat užfiksuoti pakitimus žmogaus biomechaninėje sistemoje, kurie gali turėti žalingos įtakos – sukelti skausmus ar „privesti“ prie įvairių traumų.

Vienas iš pagrindinių atnaujinto įrenginio elementų (ir kol kas pirmasis Lietuvoje) – bėgimo takelis, po bėgimo diržu turintis specialių jutiklių sistemą, matuojančią ir įrašančią pėdoms tenkančias apkrovas ėjimo arba bėgimo metu. Vėliau užfiksuota informacija kartu su papildomų video kamerų įrašyta medžiaga perduodama kompiuteriui detalesniam sisteminimui bei analizei.

Bėgimo takelis yra patogus ir daugiafunkcinis:

  • platus ir ilgas, todėl net ir bėgimo metu galima jaustis patogiai, lyg ant natūralios dangos;
  • pritaikytas profesionaliems sportininkams, nes leidžia išvystyti 24 km/h greitį ir bėgikui suteikia tam tikrą reikiamą nuolydį arba įkalnę.

Aktualumas

Tyrimas aktualus visiems, net ir sveikiems žmonėms, o ypač sportininkams, norintiems pagerinti savo bėgimo rezultatus ir sumažinti ateityje pasitaikančių traumų tikimybę. Taip pat aktualus žmonėms, kurie turi vaikščiojimo problemų, ruošiasi operacijai arba nori įvertinti eiseną prieš ir/ ar po operacijos.

Tyrimo rezultatai ir nustatytos patologijos leidžia nusakyti skausmų ar traumų atsiradimo priežastis, taip pat padeda tikslingai parinkti raumenų ir raiščių stiprinimo pratimus, tiksliau, pagaminti individualius ar pritaikyti standartinius vidpadžius, asmeniškai parinkti ortopedinę ir/ ar sportinę avalynę.

Susitikime

Visus, net ir nepropaguojančius aktyvaus laisvalaikio, kviečiame į Vilniaus sporto festivalį 2015, kuris vyks spalio 3-4 dienomis, Litexpo parodų rūmuose. Susipažinsime, pabendrausime, pasikalbėsime ne tik apie Jūsų pėdas, bet ir apie kitus, visiems žmonėms itin svarbius dalykus – savo kūno pažinimą ir rūpinimąsi juo. Na, ir, žinoma, pristatysime inovatyviausią Vokietijoje sukurtą eisenos ir bėgimo tyrimą.

www.pesplanus.lt

TAIP PAT SKAITYKITE