Nobel biocare

Moteriškos žieminės striukės – ir kasdienai, ir savaitgalio pramogoms

Moteriškos žieminės striukės

Nors šaltuoju metų laiku šilta žieminė striukė yra būtina mėgstantiems laiką leisti gamtoje ar užsiimantiems lauko pramogomis, dygsniuota striukė, kaip kasdienai skirtas drabužis išpopuliarėjo visai neseniai. Atsirado daugybė madingų moteriškų striukių modelių. Žinodamos, į ką atkreipti dėmesį perkant moterišką žieminę striukę ir kaip tinkamai ją prižiūrėti, būsite ramios – šis drabužis atrodys puikiai ir jums tarnaus ilgus metus.

Kokio stiliaus ir ilgio žieminę striukę rinktis?

Ilgos žieminės striukės puikiai tinka toms, kurios nori, kad didesnė jų kūno dalis būtų apsaugota nuo šalčio ir sniego. Jos ypač tinka žaidžiant lauke su vaikais arba ankstyvą žiemos rytą vedant šunį pasivaikščioti. Toms, kurios nori erdvaus, bet kartu ir šilto drabužio, padedančio išvengti atšiaurių žiemos orų poveikio, nevaržančio judesių ir tinkamo keliauti, stovyklauti ar mėgautis žiemos sporto malonumais, puikiai tiks juosmenį dengianti žieminė striukė. Ją galėsite sluoksniuoti su patogiais terminiais drabužiais. Sportinės žieminės striukės dėl savo universalumo ypač tinka kasdienai, kai oras būna permainingas, pavyzdžiui, vėlyvą rudenį ar ankstyvą pavasarį. Jos puikiai tinka, jei norite jaustis patogiai bėgiodamos miesto gatvėmis. Stilingų moteriškų žieminių striukių ieškokite Bolf.lt.

Kaip atrodyti stilingai dėvint žieminę striukę?

Dygsniuotos striukės dizainą sukuria izoliacinio sluoksnio ir siūlių derinys. Nors rinkoje labiausiai paplitę vertikalių ir horizontalių raštų modeliai, svarbu žinoti, kad rombo ir kitų geometrinių formų siūlės mažiau platina ar ilgina kūną, yra funkcionalios ir ilgiau tarnauja. Dygsniuoti raštai gali būti įvairūs: nuo mažų rombų iki didesnių trikampių, todėl galima rinktis pagal kūno sudėjimą ir stilių. Daugiau elegancijos suteiks ir labiau įliemenuota žieminė striukė ar striukė, puošta stilingomis detalėmis, kailiuku ar išskirtiniu gobtuvu.

Kaip prižiūrėti moterišką žieminę striukę?

Labai svarbu tinkamai prižiūrėti žieminę striukę. Reguliariai skalbdamos išsaugosite jos purumą, taip pat išvengsite dėmių įsisenėjimo. Nors visuomet turėtumėte laikytis konkretaus prekės ženklo drabužių priežiūros instrukcijų, yra keletas bendrų taisyklių, kurių reikėtų laikytis. Niekada nenaudokite audinių minkštiklio. Skalbiant skalbimo mašina, geriausia nustatyti švelnų skalbimo režimą, praleidžiant skalbimo ciklo dalį, kurioje drabužis gręžiamas. Skalbiant žieminę striukę rankomis, leiskite jai pamirkti, naudokite švelnų skalbiklį, tinkantį pagal audinio tipą. Pavienes dėmes išvalykite švelniu dėmių valikliu. Netrinkite ir neglamžykite striukės skalavimo ir gręžimo metu, geriau švelniai išspauskite vandens perteklių. Džiovinkite striukę džiovyklėje pasirinkusios nedidelę kaitrą. Džiovinimo kamuoliukai arba švarūs teniso kamuoliukai padės išpurtyti striukę. Jei neturite džiovyklės arba jei leidžia oro sąlygos, leiskite striukei išdžiūti natūraliai. Paguldykite striukę ant lygaus paviršiaus ir kas valandą papurtykite striukę, kad jai džiūstant nesusidarytų gumuliukai.

TAIP PAT SKAITYKITE