Mollers

Žymiausi dantų implantų gamintojai

Žymiausi dantų implantų gamintojai

Dantų gydymas implantais yra kone daugiausiai streso kelianti procedūra. Vienus neramina pati gydymo eiga, kitus – informacijos stoka apie gydymo metu naudojamas priemones. Daugiausiai klausimų, be abejonės, sulaukiama apie svarbiausius procedūros elementus – pačius implantus. Kadangi populiariausi rinkoje yra sraigtiniai implantai, naudinga susipažinti su dažniausiai klinikose siūlomų implantų gamintojais.

Vardai, kokybė ir kainos

Apskritai sraigtinių implantų gamintojų pasirinkimas rinkoje yra gana platus – gausu ir pigesnius ir itin brangius priemonių variantus siūlančių bendrovių. Visgi, kaina ne visada parodo tikrąją produkto vertę. Esama gausu pavyzdžių, kai garsaus, brangius gaminius siūlančios bendrovės implantai išsiskiria didžiuliu atmetimo procentu – organizmas paprasčiausiai nepriima svetimkūnių, nepaisant jų kainos. Taip pat netrūksta ir tokių atvejų, kuomet ekonominės klasės implantai puikiausiai pritaikomi ir pasižymi minimalia atmetimo rizika. Todėl dantų implantų srityje nusistovėjo tam tikras dažniausiai siūlomų ir rekomenduojamų gamintojų sąrašas, pagal mažiausią atmetimo riziką, nepaisant kainos. Tarp geriausiai gydytojų-odontologų vertinamų gamintojų yra šveicarų, amerikiečių ir švedų kompanijos.

  • Šveicariški dantų implantai. Šveicarijoje gaminami „Straumann” implantai yra vienos didžiausių pasaulyje kompanijos gaminiai. Jie išsiskiria itin tolygiu paviršiumi ir geru prisitaikymu, todėl ne tik minimali atmetimo rizika, tačiau ir sutrumpėja pačios implantavimo procedūros laikas ir užtikrinamas maksimaliai ilgas gydymo rezultatas.
  • Amerikietiški dantų implantai. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų atkeliaujantys „Biohorizons” implantai yra ypač mėgstami pacientų Lietuvoje dėl optimalaus kainos ir kokybės santykio. Šie gaminiai nėra pati brangiausia alternatyva, tačiau prisitaikymu ir ilgaamžiškumu visiškai nenusileidžia brangesniems produktams.
  • Švediški dantų implantai. Ypač palankiai gydytojų-odontologų vertinami Švedijos gamintojų „Nobel Biocare” produktai. Tai yra itin sparčiai prisitaikantys implantai, galbūt tokį rezultatą lemia tai, kad gamintojas aktyviai užsiima moksliniais tyrimais ir nuolatos tobulina produktus, siekdamas maksimalių rezultatų. „Nobel Biocare” implantai puikiai prisitaiko prie natūralių audinių, todėl gijimo periodas paprastai yra trumpesnis, lyginant su kitomis alternatyvomis.

Konkrečių implantų, gamintojo ir medžiagų ypatybes geriausia aptarti su implantaciją atliekančiu gydytoju-odontologu, kuris pasiūlys tinkamiausią, labiausiai lūkesčius ir finansines galimybes atitinkantį sprendimą. Patyrę specialistai įvertina paciento audinių būklę, gijimo riziką ir tikimybes. Renkantis implantą atsižvelgiama ir konkrečią vietą, kurioje jis bus sriegiamas – tai taip pat turi įtakos. Prieš priimant galutinį sprendimą, vertėtų nepamiršti paminėti ir alergijų ar kitų kontraindikacijų, su kuriomis pacientui yra tekę susidurti. Yra tikimybė, kad tai taip pat gali paveikti implanto pasirinkimą.

seraninas

TAIP PAT SKAITYKITE