Gudručio vaistinė

Odontologijos klinikose gydymas ne visiems bus pigus

Odontologijos klinikose gydymas ne visiems bus pigus

Atėjo laikas taisyti dantis, kuriuos buvote apleidę ilgą laiką? Tuomet pasiruoškite atitinkamą pinigų sumą, nes priklausomai nuo situacijos, galite jų išleisti nemažai. Odontologai pabrėžia, kad dantų taisymo paslaugų kainos niekada nebus vienodos visiems, nes būtent dantų būklė dažniausiai ir parodo kiek pinigų teks išleisti.

Gydymas kainuos daugiau tiems, kuriems norisi ne elementaraus gydymo

Paprastu gydymu laikomos tos procedūros, kurios siejamos su dantų taisymu, o ne jų estetika. Aiškiau kalbant, natūralu, kad už danties plombavimą sumokėsite mažiau nei už dantų balinimą. Tas pats estetinis plombavimas jums kainuos žymiai didesnę sumą.

Įprastu gydymu laikomos tos procedūros, kuriomis siekiama atkurti pagrindines dantų funkcijas. Plombavimas, burnos higiena, apžiūra – vienos iš pigesnių paslaugų. Tačiau, kad liečia burnos estetiką, būtina žinoti, kad tokios paslaugos, kaip implantavimas, protezavimas, dantų balinimas, estetinis plombavimas kainuoja gerokai didesnes sumas ir tokios paslaugos siūlomos toli gražu ne kiekvienoje odontologijos klinikoje.

Norint turėti gražią šypseną pradėti reikia nuo higienos

Nors ir labai daug kam nusibosta girdėti, kad paprasčiausias būdas turėti gražią šypseną yra kruopštus dantų valymas, vis dėlto tai yra tiesa. Taisyklingas dantų valymas užkerta kelią dantų apnašoms virsti akmenimis. Būtent pastarieji dažnai gadina visą dantų estetiką. Dantų akmenys gali būti matomi ne tik kaip geltonos dėmės ar maisto likučiai tarpdančiuose, bet ir kaip bendra dantų spalva.

Dantų geltonumas atsiranda ne tik nuo tam tikro maisto ar žalingų įpročių, bet ir nuo netinkamos dantų priežiūros. Kiekviena odontologijos klinika patvirtina, kad nėra tokios dantų pastos, kuris apaugos dantis 24 valandas po valymo. Tai yra reklaminis triukas. Dantis būtina valyti ryte ir vakare, o svarbiausia – būtina naudoti tarpdančių siūlą bei skalavimo skystį. Šios priemonės ne tik bus reikalingos palaikant dantų estetiką, bet ir jų sveiką būklę.

Taip pat reikia žinoti, kad dar labiau jūsų dantis apsaugos reguliarus lankymasis pas burnos higienos specialistą. Jis pasirūpins, kad procedūros metu būtų pašalinti visi susidarę akmenys bei apnašos. Tai ypač naudinga siekiant užkirsti kelią kariesui. Beje, daugeliui žmonių nusprendus balintis dantis viskas apsiverčia aukštyn kojomis, kai prieš tai atliekama ši procedūra. Mat, po jos dantys atrodo baltesni, jeigu prieš tai buvo pageltę. Tad, tokiais atvejais gali pavykti išvengti nereikalingų išlaidų.

Norintiems visada šypsoti be jokio diskomforto, tiesiog siūloma tinkamai prižiūrėti dantis ir reguliariai lankytis odontologijos klinikose.

Protezavimas-implantavimas klinika

seraninas

TAIP PAT SKAITYKITE