Rawpowders

Kreivų dantų tiesinimas kapomis

Kreivų dantų tiesinimas kapomis

Odontologijos klinikoje siūlomi keli dantų tiesinimo būdai, tačiau bene naujausias ir populiariausias – dantų tiesinimas nematomomis kapomis. Tai ne tik patogus, bet ir efektyvus būdas, kuris mažiau vargina ir atrodo estetiškai net gydymo metu. Yra net keletas privalumų, kurie stipriai pranoksta dantų tiesinimą breketais. Skaitykite toliau ir sužinosite, kodėl verta rinktis nematomas dantų tiesinimo kapas.

Nematomos dantų tiesinimo kapos

Nematomos dantų tiesinimo kapos pagamintos iš specialios skaidrios, lengvos ir plonos medžiagos, kuri nėra matoma uždėta ant dantų. Nors ir plonos, tačiau jos vis tiek yra tvirtos, todėl nelūžta. Šie privalumai suteikia didžiulį komfortą. Daugiau nebereikia pergyventi dėl neestetiškų atrodančių breketų. Tai puiki žinia žmonėms, kuriems svarbi nepriekaištinga šypsena darbo metu. Svarbiausia, kad šis gydymas nesukelia kalbėjimo sunkumų ar šveplavimo pirmomis nešiojimo dienomis.

Be puikaus estetinio vaizdo, kapos nesukelia didelių nepatogumų jas nešiojant. Jos lengvai nuimamos ir keičiamos kas porą savaičių. Gydymas nesukelia diskomforto ar skausmo, o jų priežiūra paprasta ir labai patogi. Tereikia kiekvieną kartą pavalgius išsivalyti dantis ir vengti abrazyvių ir balinančių dantų pastų. Tokia paprasta priežiūra leidžia pas gydytoją apsilankyti rečiau, todėl toks gydymas puikiai tinka tiek sportuojantiems, tiek ir daug keliaujantiems.

Patogus gydymas

Gydymas kapomis gali prasidėti jau nuo ankstyvos paauglystės, kuomet jau yra išdygę visi pastovūs dantys, neskaitant protinių. Gydomi įvairūs pažeidimai, tokie kaip – susigrūdę dantys, tarpai tarp dantų, atviras, kryžminis arba gilus sąkandis. Vizitai pas gydytoją labai reti, kas 2-3 mėnesius. Pacientas gauna tam tikrą skaičių individualiai sukurtų kapų, kurias reikia keisti maždaug kas dvi savaites. Gydymo trukmė priklauso nuo individualios situacijos, tad svyruoja nuo 5 iki 18 mėnesių.

Kreivų dantų tiesinimas nematomomis kapomis yra patogus, greitas ir estetiškas. Svarbiausia tai, kad netgi gydymo metu atrodysite gražiai ir nereikės jausti diskomforto ar skausmo dėvint dantų tiesinimo kapas.

Daugiau apie dantų tiesinimą nematomomis kapomis sužinosite: https://vingioklinika.lt/

Angitia

TAIP PAT SKAITYKITE