Mollers

Kodėl sunku rasti tikslią dantų implantacijos kainą?

Kodėl sunku rasti tikslią dantų implantacijos kainą?

Google paieškoje suvedėte terminą “dantų implantai kaina”, bet vis tiek negavote konkrečios informacijos apie įkainius? Taip yra dėl to, kad implantavimo procedūros trukmė ir kaina kiekvienam pacientui yra skirtinga. Štai kodėl vieni žmonės sumoka gerokai mažesnes sumas nei kiti.

Dantų implantų pasirinkimas yra nemažas, bet rinktis reikia atsakingai

Natūralu, kad odontologijos srityje viskas tobulėja kaip ir visur. Tačiau, pasitaiko atvejų, kuomet nepatikimose klinikose naudojamos pigios medžiagos. Ne paslaptis, kad siekiantys išleisti kuo mažiau pinigų renkasi pigesnius dantų implantus. Tai yra opi problema, kuri paprastai pasibaigia nemažomis papildomomis išlaidomis.

Pasirinkus mažiau kokybiškus dantų implantus, rizikuojama jų garantija. Pavyzdžiui, populiariausiems dantų implantams taikoma ne mažesnė nei 10 metų garantija. Prastesniems – dar trumpesnė. Dar kitiems implantams garantija taikoma vos ne visam gyvenimui. Tai reiškia, kad jeigu per tą laiką implantui kažkas bus negerai, specialistai viską sutvarkys už dyką. Tačiau, užsakant implantavimo paslaugą, atkreipkite dėmesį į garantijos sąlygas.

Renkantis implantus, svarbu pasižiūrėti kokie reikalavimai yra taikomi pacientui. Ne paslaptis, kad tokios procedūros reikalaus ir paciento įsipareigojimo. Dėl to bus pasirašoma ir sutartis. Joje gali būti nurodyta, kad pacientas reguliariai lankysis pas odontologą, tinkamai užsiims burnos higiena ir t.t. Gali būti taikomos išimtys dėl nelaimingų atsitikimų t.y. už dyką netaisyti implanto, jeigu jis buvo pažeistas nelaimingo atsitikimo metu. Tokiais atvejais, kai išleidžiamos nemažos sumos implantavimui, siūloma apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Implantacija nesibaigia su pirmuoju apsilankymų pas odontologą

Tam, kad suprastumėte kas tai per procedūra, turėtumėte įdėmiai klausyti ką pasakys odontologas. Dantų implantacija yra ilgalaikis gydymas. Niekas nesibaigia su pirmąja apsilankymo diena. Po apžiūros specialistas jums pasiūlys gydymo planą, sudarys grafiką ir aišku – pasiūlys geriausią kainą ir implantavimo metodą pagal jūsų finansines galimybes. Paskui, bus pradedamas implantavimas. Kai implantas įsriegiamas, tuomet tenka laukti kelias ar net keliolika savaičių kol jis prigyja. Galiausiai, kuriama karūnėlė (danties imitacija), o jos pagaminimui vėlgi – teks skirti laiko. Kiek truks karūnėlės gamyba, priklausys nuo specialistų užimtumo ir t.t.

Svarbu paminėti, kad kainai įtaką darys ir jūsų pasirinkimas kokią karūnėlę dėti. Matote, ji gali būti gaminama iš įvairių medžiagų – keramikos, metalo t.t. Taip pat atminkite, kad yra galimybė uždėti laikiną karūnėlę, kai bus laukiama implanto prigijimo. Bet, tai jums kainuos papildomai.

Visą gydymo planą ir kainą jūs sužinosite po elementarios odontologo konsultacijos ir apžiūros.

seraninas

TAIP PAT SKAITYKITE