Nobel biocare

Ką reikia žinoti apie dantų implantavimo klinikos pasirinkimą?

Ką reikia žinoti apie dantų implantavimo klinikos pasirinkimą?

Dantų implantacija – tai moderni prarastų dantų atkūrimo technika. Lyginant su protezavimu, implantavimas suteikia estetiškesnį ir patvaresnį dantų atkūrimo rezultatą, be to, implantuojant implantus nereikia šlifuoti sveikų dantų, nes tai jų būklei kenkianti procedūra.

Tačiau, nepaisant visų implantacijos privalumų, pasitaiko gana dažni neigiami atsiliepimai apie šią dantų atkūrimo technologiją. Žmonės skundžiasi implantų atmetimu ir tuo, kad po operacijos ant implanto sumontuotas protezas sveikų dantų fone atrodo nenatūraliai ir negražiai. Visų šių neigiamų komentarų apie implantaciją priežastis iš esmės ta pati – netinkamas pasirinkimas implantologo ir gydymo klinikos. Implanto operacijos rezultatas 99% atvejų priklauso ne nuo dantų implanto tipo ir prekės ženklo, o nuo implantologo įgūdžių, kokybiškos diagnostikos ir kruopštaus implantacijos planavimo.

Todėl jei ketinate dantis atkurti implantuojant, nereikėtų atmestinai rinktis implantologą, taip pat odontologiją, kurioje vyks jūsų gydymas.

Tačiau kaip išsirinkti tinkamą implantologą ir kliniką, į ką atkreipti dėmesį?

Dantų implantavimas yra ne tik kruopščiai suplanuota operacija, bet ir nuspėjamas chirurginės intervencijos tipas. Tam gydytojas implantologas parengia kuo detalesnį gydymo planą ir atlieka išsamiausią paciento diagnostiką, apimančią ne tik specifinius burnos ertmės tyrimus, bet ir bendruosius tyrimus.

Taikant tokį implantavimo metodą, galima pašalinti implantų atmetimo riziką net rizikos grupės pacientams – rūkantiems, sergantiems cukriniu diabetu, hipertenzija ir osteoporoze.

Geroje odontologijos klinikoje implantologas, prieš konsultuodamas apie implantų tipą ir gamintoją, pasiteirauja apie paciento finansines galimybes ir pasiūlo keletą klinikiniam atvejui tinkamų implantų sistemų variantų, iš kurių galite pasirinkti jums tinkantį pagal kainą. Odontologijos klinika, turėtų turėti kelių tipų implantus skirtingose ​​kainų kategorijose: nuo pigesnio varianto iki aukščiausios kokybės implantų.

Geroje klinikoje, kuri vertina savo reputaciją ir atsakingai žiūri į pacientų sveikatą, jums bus suteikta garantija nemokamai pakartotinai implantuoti dantis, jei įvyktų implanto atmetimas. Tokios garantijos yra rodiklis, kad klinika tikrai atsakinga už suteiktas paslaugas ir joje tikrai galite gauti kokybišką gydymą.

Vizito pas implantologą metu, norėdami užduoti klausimus, kurie jums yra svarbūs ir į kuriuos reikia gauti kuo išsamesnius atsakymus, nepatingėkite ir atidžiai pasiruoškite konsultacijai.

Angitia

TAIP PAT SKAITYKITE