Avene

Estetinis plombavimas: kokiais atvejais tai yra geriausias pasirinkimas?

Estetinis plombavimas: kokiais atvejais tai yra geriausias pasirinkimas?

Šiandieninė odontologija siūlo daug puikių pasirinkimų sveikai bei gražiai šypsenai kurti, o vienas iš jų yra estetinis plombavimas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad ši procedūra tinka įvairiais atvejais. Apie tai ir kviečiame sužinoti daugiau.

1. Kai reikia atkurti dėl karieso pažeidimų nutrupėjusius ar nulūžusius dantis

Dantų kariesas – vienas didžiausių sveikatos ir gražios šypsenos priešų. Jo pažeisti dantys neretai nulūžta, nuskyla ar nutrupa, todėl labai svarbu galvoti apie atkūrimo sprendimus, priešingu atveju galima netekti viso danties. Estetinis dantų plombavimas yra puikus pasirinkimas, kai reikia atkurti dėl karieso prarastus danties audinius.

2. Kai reikia atkurti natūraliai nusidėvėjusius dantis

Ne paslaptis ir tai, kad laikui bėgant dantys natūraliai nusidėvi: atsiranda nelygumų, dantis praranda natūralią savo formą, nebelieka patrauklaus estetinio vaizdo. Taigi, estetinis plombavimas yra puikus pasirinkimas norint atkurti natūraliai nusidėvėjusius dantis bei atstatyti puikią pirminę jų formą.

3. Kai reikia atkurti dėl traumos prarastus dantų audinius

Jei trauma buvo ypač didelė ir netekote viso danties, tokiu atveju bus reikalingas protezavimas, daugiau informacijos apie tai galite rasti https://juozas.dental/dantu-protezavimas. Tačiau, jei praradote tik nedidelę dalį danties audinių, tuomet jie bus atkurti estetinio plombavimo metu.

4. Kai dantys yra pageltę ar patamsėję

Pageltę bei patamsėję dantys tikrai neturi nieko bendra su estetiška šypsena, tad, jei jau taip nutiko, kad spalva pasikeitė, būtina galvoti apie šis problemos sprendimus. Nors šiai problemai spręsti siūloma daug variantų, pradedant tuo, kad į savo kasdienį racioną reikia įtraukti kuo daugiau citrusinių vaisių bei braškių ir užbaigiant profesionaliu dantų balinimu, verta akcentu, kad padėti gali ir estetinis plombavimas. Šios procedūros metu koreguojama dantų spalva, kad šypsena bus baltesnė.

5. Kai reikia pašalinti nekokybiškas, savo funkcionalumą praradusias dantų plombas

Nekokybiškos ar savo funkcionalumą praradusios dantų plombos gali sukelti daug žalos, todėl jas svarbu laiku pašalinti. Taigi, tokiu atveju puikiai išeitimi tampa estetinis plombavimas.

6. Kai kreivas priekinių dantų lankas

Kreivas priekinių dantų lankas taip pat nieko bendra neturi su gražia šypsena, tad galima tik pasidžiaugti, jog šiandieninė odontologija siūlo daug puikių sprendimų šiai problemai spręsti. Viena iš išeičių – estetinis dantų plombavimas, kuomet koreguojant jų formą, keičiama dantų lanko padėtis.

7. Tarpai tarp dantų

Įdomu tai, kad dėl tarpų, esančių tarp dantų, vieni jaučia diskomfortą ir traktuoja tai kaip defektą, tuo tarpu kiti – tiesiog nekreipia dėmesio. Belieka tik pridurti, kad estetinio plombavimo procedūra yra dažnu atveju tampa šios problemos sprendimo būdu.

Taigi, kaip matyti, estetinis dantų plombavimas gali tapti puikiu pasirinkimu įvairiais atvejais: kai reikia atkurti dėl karieso ar traumos prarastus danties audinius; atstatyti natūraliai nusidėvėjusius dantis; pakoreguoti jų spalvą ar dantų lanko formą; užpildyti tarpus tarp dantų. Kur kreiptis, kai reikalingas aukštos kokybės estetinis plombavimas Kaune?

Odontologijos klinika Juozas dental – puikus pasirinkimas, jei reikalinga aukštos kokybės estetinio dantų plombavimo paslauga. Procedūra taikoma vaikams bei suaugusiems; šoninio ar priekinio danties atstatymui; kreiviems dantims ir t.t. Vieno danties estetinis plombavimas paprastai trunka mažiau nei valandą; vieno vizito metu gali būti plombuojami keli dantys, tad taupomas paciento laikas. Procedūra atliekama naudojant aukštos kokybės plombines medžiagas; pacientui suteikiami vertingi patarimai, kaip prižiūrėti atkurtus dantis namų sąlygomis. Atsiliepimai apie šią kliniką bei joje dirbančius specialistus – ypač puikūs.

Jei vertintume, kokios yra šios procedūros kainos Kaune, matytume, kad tai iš tiesų išmintinga investicija kiekvienam, norinčiam turėti gražią bei sveiką šypseną. Be to, tokio pobūdžio procedūroms neretai yra taikoma akcija, todėl egzistuoja tikimybė mokėti pigiau.

Angitia

TAIP PAT SKAITYKITE