REXSAN

Dantų protezų kainos niekam nebus vienodos

Dantų protezų kainos niekam nebus vienodos

Norintys gauti daugiau informacijos apie dantų protezavimo kainas dažnai susiduria su realybe – jų beveik niekas viešai nepateikia. Įkainiai dažniausiai nustatomi tik po to kai apžiūrimas pats pacientas ir nusprendžiama kokiu būdu bus protezuojami dantys. Būtent po apžiūros galima sudaryti visą planą ir nustatyti konkrečią kainą. Kas daro įtaką įkainiams – galima sužinoti kreipiantis į specialistus.

Odontologai teigia, kad protezų kainos yra įvairios, bet montavimas kainuoja papildomai

Paieškos sistemose įrašius frazę “dantų protezavimas kaina” vargu ar rasite tikslius įkainius. Specialistai pastebi, kad žmonės yra klaidingai manantys, kad mokama tik už protezus. Mokėti reikia ir už jų montavimą. Kadangi nuo protezų tipo iš dalies priklauso įkainiai, lygiai taip pat kaina koreguojasi, jeigu montavimo darbas truks ilgiau nei įprastai.

Kaip pavydį galima paimti vieno danties protezą bei dvejus protezus, kurie montuojami apatinėje dantų eilėje ir vieneri montuojami viršutinėje. Skaičiuojant bendrai, vieno danties protezas kainuos nedaug ir jo montavimas truks trumpai. Tačiau, du protezus pagaminti truks ilgiau, o taip pat daug kas priklausys kas sudarys vieną protezą. Puiku, jeigu vieną protezą sudaro vieno danties imitacija. Dažnais atvejais protezą sudaro ir kelių dantų imitacija, o tada gamyba trunka ilgiau. Tas pats taikoma ir su montavimu – kuo didesnis protezas, tuo ilgiau gali trukti jo montavimas.

Pagaminti dantų protezą būtina pagal preciziškus išmatavimus. Tai reiškia, kad jie kuriami taip, kad idealiai atitiktų pacientų dantų liniją ir sakandį. Jeigu protezai bus pagaminti nekokybiškai, vadinasi jie kels diskomfortą žmogui valgio metu. Panašiai kaip danties plomba – ji šlifuojama tol, kol pacientas jaučia, jog dantis tinka prie bendros eilės ir nejaučiamas joks nemalonus pojūtis kandimo metu.

Tad, kuo sudėtingesnis protezavimo procesas, tuo didesnė bus kaina.

Dantų protezavimo kainai įtaką gali daryti jų rūšis

Be abejo vis dar naudojami ir pagal senas technologijas gaminami protezai, kurie gali būti paties paciento išimami. Tačiau, jeigu jums reikia būtent kelių dantų pakaitalų, tuomet natūralu, kad galite rinktis pažangesnėmis technologijomis grįstus fiksuotus protezus. Jie daug geriau padeda užtikrinti, kad nejausite jokio diskomforto tiek šypsantis, tiek ir valgant.

Atkreiptinas dėmesį į tai, kad dantų protezavimo įkainiai auga pasirinkus kiek sudėtingesnį metodą. Pavyzdžiui, pasirinkus papildomus implantus, ant kurių bus montuojami protezai, kaina be jokios abejonės išaugs. Montuojant ant sveikų dantų ji bus mažesnė.

Dantų protezavimo kainas rasite čia.

Angitia

TAIP PAT SKAITYKITE