Mollers

Veterinarijos klinika Vilniuje: rūpinkitės savo augintiniu atsakingai

Veterinarijos klinika Vilniuje: rūpinkitės savo augintiniu atsakingai

Jeigu nusprendėte įsigyti augintinį arba jau turite jį, be veterinarijos klinikos neišsiversite. Daugelis mano, jog jiems tokių paslaugų tikrai neprireiks. Tačiau realybė kitokia. Gyvūnai, kaip ir žmonės,  serga ir jiems prireika medikų pagalbos. Jeigu gyvūnas sunegalavo netikėtai ir, rodos, tokiu netinkamu metu, tuomet tenka paplušėti interneto platybėse beieškant artimiausios klinikos ar veterinaro, teikiančių pagalbą  visą parą arba savaitgaliais. Tad,  pasirūpinkite savo augintiniais ir iš anksto susiieškokite Jums tinkamiausią gydymo įstaigą.

Jeigu internetinėje paieškoje suvesime žodžius: veterinarijos klinika Vilniuje, gausime nemažą sarašą tokias paslaugas siūlančių įmonių. Taigi, į kokius kriterijus siūlome atkreipti dėmesį, renkantis gydyklą savo augintiniui?

Vieta. Be abejonės, patogiausia rinktis gydymo įstaigą, esančią arčiausiai namų. Tai ypač aktualu jeigu nevairuojate ar neturite automobilio. Tačiau apsvarstę kitus, galbūt Jums aktualesnius kriterijus, pasirinksite ir toliau nuo namų nutolusią veterinarijos kliniką.

Darbo laikas. Dauguma gyvūnų gydymo įstaigų  dirba nuo 8 iki 17 valandos darbo dienomis. Tuomet galite paieškoti gydyklos dirbančios savaitgaliais ar net visą parą. Tačiau jeigu klinikos, kuri dirba tik darbo dienomis, teikiamos paslaugos Jums pasirodė itin priimtinos, nepamirškite pasiteirauti: galbūt jie suteikia galimybę gauti veterinaro konsultaciją ir nedarbo metu. Dažna šiuolaikinė veterinarijos klinika lanksčiai prisitaiko prie paciento poreikių.

Paslaugos. Tikrai nė vienas nenorime su sergančiu gyvūnu važinėtis per kelias įstaigas. Todėl labai svarbu, kad pasirinktos įmonės teikiamų paslaugų spektras būtų kuo platesnis. Jeigu Jūsų augintiniui gali pasiūlyti tik apžiūrą ir bendrus tyrimus – tuomet ši klinija ne Jums. Rinkitės tą, kurioje Jūsų gyvūnui atliks reikiamą chirurginę operaciją, vakcinaciją, vidaus organų ligų diagnozavimą bei gydymą ir kt. Dar vienas pliusas klinikos naudai – joje veikianti vaistinė, kurioje galima įsgyti ne tik veterinaro skirtų vaistų, bet ir ėdalo, žaislų, higienai reikalingų priemonių ir kitokių konkrečiai jūsų augintiniui būtinų reikmenų.

Atsiliepimai. Pasidomėkite ką apie Jūsų pasirinktą kliniką  mano draugai, pažįstami ar kiti žmonės, turintys augintinį. Kitų patirtys ir išsakytos pastabos, veterinarijos klinikos puslapyje parašyti  klientų atsiliepimai leis susidaryti realią nuomonę apie gydymo įstaigą.

Kaina. Šis kriterijus dažnai tampa bene svarbiausiu, tačiau jį paminėjoje paskutinėje vietoje. Todėl, kad maža kaina ne visuomet garantuoja pilnavertį Jūsų augintinio gydymą ir priežiūrą. Tad, kai ieškosite paslaugos veterinarijos klinika Vilniuje, tik gerai įvertinę kitus klinikos privalimus ir trūkumus, pasidomėkite ir kainomis. Veterinarijos klinikos, tausodamos savo gerą vardą ir klientų pasitikėjimą, savo nuolatiniams pacientams visuomet suteiks įvairių nuolaidų.

TAIP PAT SKAITYKITE