Gudručio vaistinė

Keturi būdai, kaip išsaugoti švarą, kai namuose gyvena keturkojai draugai

Kiliminiai takai augintiniams

Mūsų augintiniai tai džiaugsmo, draugystės ir besąlygiškos meilės šaltinis. Visgi kai namuose gyvena keturkojai draugai, išlaikyti būstą tikrai švarų kartais atrodo kaip neįgyvendinama užduotis. Laimei viskas priklauso nuo požiūrio ir teisingų metodų, kurie užtikrina, kad gyvūno poreikiai būtų atsakyti, o namai liktų nepriekaištingai švarūs. Būtent todėl išskyrėme penkis gerus patarimus, kurie gali namų tvarkymąsi padaryti kur kas paprastesne užduotimi.

Kiliminiai takai: stilingas sprendimas kovoje su kailiu ir purvu

Planuodami grindų dangas, apsvarstykite atskirų kiliminių takų, strategiškai išdėstytų jūsų namuose, koncepciją. Takai yra ne tik madingas ir vizualiai patrauklus kambario akcentas, bet ir pagalbininkas kovoje už švarą. Takai efektyviai nukreipia jūsų augintinio judėjimą reikiama kryptimi, sumažindami kailio ir nešvarumų plitimą po visu namus. Ne mažiau svarbu ir tai, kad juos lengva iškratyti ir išvalyti, todėl jie yra labai praktiškas ir stilingas sprendimas naminių gyvūnėlių savininkams.

Reguliarus valymo grafikas: palaikykite švarą

Kai namuose nėra vaikų ir gyvūnų, dulkių ir purvo namuose visada yra gerokai mažiau. Visgi jei turite augintinių, kad palaikytumėte švarią bei higienišką gyvenamąją erdvę, gerai būtų sutarti reguliarų namų valymo grafiką, apimantį grindų siurbimą, dulkių valymą ir šluostymą. Nuoseklumas yra labai svarbus, kovojant su  naminių gyvūnėlių plaukais ir jų kuriama netvarka. Gerai numatytas grafikas paskirsto darbus visiems šeimos nariams bei sumažina mentalinio darbo tam šeimos nariui (dažniausiai deja mamai), kuris nuolat stebi ar namai švarūs.

Namų aromatas: kuo kvepia jūsų namai?

Kad namai visada atrodytų gaivūs ir jaukūs, nepamirškite atkreipti dėmesio ką užuodžiate įžengę pro namų duris. Kai namuose yra gyvūnų, specifinio kvapo visai išvengti nepavyks, tačiau galite labai pagerinti padėtį. Naudokite naminiams gyvūnėliams pritaikytus oro gaiviklius, reguliariai plaukite savo augintinio miegojimo guolį ir nedelsdami išvalykite visas „nelaimingų atsitikimų“ pasekmes. Paprasčiausia soda arba naminiams gyvūnėliams tinkami dezodorantai taip pat gali veiksmingai neutralizuoti naminių gyvūnėlių kvapus. Kai namai kvepia maloniai ir gaiviai, tai labai padeda kuriant švaros ir tvarkos jausmą namuose.

Naminiams gyvūnėliams pritaikyti audiniai: derinkite stilių su praktiškumu

Rinkdamiesi baldų apmušalus ir tokius namų tekstilės audinius kaip užuolaidos, pirmenybę teikite naminiams gyvūnėliams pritaikytoms medžiagoms, kurios yra lengvai valomos ir atsparios dėmėms. Rinkitės patvarius audinius, tokius kaip oda, mikropluoštas arba kiti šių tipų audiniai, kurie gali atlaikyti jūsų pūkuotų kompaniono sukeliamą nusidėvėjimą. Pasistenkite išlaikyti stiliaus ir praktiškumo pusiausvyrą, kad jūsų namai išliktų draugiški augintiniams ir būtų estetiški.

Naminiai gyvūnėliai – tai mažieji šeimos nariai, kurių gerovę visada tenka derinti su šeimos poreikiais. Vienas tokių poreikių – švari ir tvarkinga gyvenamoji aplinka. Nors namuose atsiradus gyvūnams švarai užtikrinti reikės trupučio išmanumo, viską atpirks mylinčios gyvūnų akys ir neišmatuojama draugystė.

TAIP PAT SKAITYKITE