REXSAN

Kada laikas susidomėti natūraliais maisto papildais?

Maisto papildai

Kai sutrinka virškinimo sistemos darbas, kai sąnariai pasidaro nelankstūs, o ant veido odos pasipila raukšlės, tada tikrai ateina pats laikas susidomėti tokiais maisto papildais, kurių sudėtyje yra probiotikai, hialurono rūgštis ir kolagenas. Jei laiku susigriebsite, tada laikas jums kurį laiką duos ramybę ir pristabdys senėjimo procesus. Natūraliais maisto papildais prekiauja internetinė parduotuvė: ohhira.lt.

Kada vardan sveikatos verta į savo dienos racioną įtraukti probiotikus – gerąsias žarnyno bakterijas?

Pats laikas vartoti probiotikus tada, kai organizme ryškiai sumažėja gerųjų bakterijų kiekis. Taip nutinka po ilgo antibiotikų vartojimo, vėmimo priepuolių, sekinančio viduriavimo, apsinuodijimo maisto produktais arba kuriomis nors organizmui kenksmingomis medžiagomis, po persirgtų virusinių infekcijų. Gerosios bakterijos padeda atsikratyti pilvo pūtimosi, kai žarnyne kaupiasi dujos, sunkumo jausmo per daug prikimšus skrandį. Maisto papildų su gerosiomis bakterijomis vartojimas atstato išderintą žarnyno mikroflorą ir grąžina gerą savijautą.

Kodėl, sulaukus brandaus amžiaus, pats laikas pradėti naudoti maisto papildus su hialuronu?

Persiritus per savo amžiaus trisdešimtmetį žmogaus veido odą ima veikti nepageidautini reiškiniai, vis tankėja raukšlių tinklas. Ji darosi suglebusi, praranda elastingumą, kinta jos struktūra ir išvaizda. Taip nutinka todėl, kad organizmas senėjant vis mažiau gamina natūralios prigimties hialurono rūgšties. Ši rūgštis yra vertinama už tai, kad ji geba savyje sukaupti dideles drėgmės atsargas. Hialurono rūgštis taip pat yra reikalinga kaulams, sąnariams ir kraujagyslėms elastingumui juose palaikyti.

Kokia nauda iš maisto papildų, kuriuose yra kolageno?

Kolagenas, kaip ir hialurono rūgštis, yra reikalingas odai, kaulams ir sąnariams. Šis baltymas taip pat yra būtinas ir širdžiai. Jis stiprina audinių sieneles ir juos tarsi sujungia. Kolagenas ypatingai yra reikalingas daug judantiems žmonėms, nes jų sąnariai, raiščiai ir sąnariai susidėvi greičiau. Kolageną organizmas gaminasi pats, tačiau artėjant prie trisdešimties žmogaus amžiaus metų, jo gamyba sulėtėja. O šios medžiagos trūkumas pasireiškia ne tik sąnarių susilpnėjimu, bet ir atsirandančiomis įvairiomis akių ligomis. Anot medikų, sulaukus 45 metų amžiaus neabejotinai verta papildyti organizme hialurono atsargas.

TAIP PAT SKAITYKITE