Gudručio vaistinė

Imbiero galia tavo sveikatai. Maisto papildas “ROYAL GREEN BIO IMBIERAS” – 100% natūralus

Imbieras

Imbieras – tai vienas iš mėgstamiausių augalų pasaulyje… Ir ne veltui! Imbieras ne tik nepaprastai skanus daugelyje patiekalų, bet ir labai naudingas mūsų sveikatai! Tikrasis imbieras padeda palaikyti ne tik normalią imuninės sistemos veiklą. Jis taip pat padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos ir širdies veiklą. O taip pat padeda palaikyti normalią savijautą kelionių metu ir nėštumo metu (esant pykinimui).

Royal Green unikali formulė:

Royal Green  naudoja tik viso spektro imbierą. Tai garantuoja, kad yra pateikiami visi aktyvūs imbiero komponentai. Imbiero atveju tai reiškia apie 600 skirtingų maistinių medžiagų! Įprastas imbieras dažnai standartizuojamas ekstrahuojant 1 molekulę (pavyzdžiui, imbiero poliolius arba zingibereną) iš augalo. Tai daroma, nes manoma, kad tai yra svarbiausia imbiero „veiklioji medžiaga”. Ši „viena molekulė” išskiriama naudojant cheminius tirpiklius (pvz., heksaną ir acetoną). Likusi žolelių dalis išmetama. Standartizuotos žolelės praranda viso augalo galią ir išmintį.Todėl rinkitės tik aukščiausios kokybės maisto papildą  Royal Green BIO Imbieras yra sertifikuotas ekologiškas, tvariai užaugintas, be konservantų, saldiklių ar kvapiųjų medžiagų.

Istorija: 

Royal Green Imbieras ekologiškai auginamas Indijoje ir Šri Lankoje. Po vienerių metų šaknys yra iškasamos, išplaunamos ir saulėje džiovinamos apie 6 dienas. Per šį procesą imbieras praranda maždaug pusę ar tris ketvirčius savo pradinio svorio. Tai vienintelis būdas, kuriuo mes koncentruojame Royal Green imbierą, t.y. pašalinant vandenį. Taip gauname koncentruotus miltelius, kuriuose išlieka visos augalo maistinės medžiagos. Royal Green Imbieras yra sertifikuotas ekologiškas, tvariai užaugintas, be konservantų, saldiklių ar kvapiųjų medžiagų.

Savybės:

  • Sertifikuotas ekologiškas
  • 100% vegetariškas ir veganiškas

Siūlome vartoti: 

  • Tikrasis imbieras padeda palaikyti normalią virškinimo sistemos veiklą*
  • Tikrasis imbieras padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą*
  • Tikrasis imbieras padeda palaikyti normalią savijautą kelionių metu*
  • Tikrasis imbieras padeda palaikyti normalią savijautą nėštumo metu*
  • Tikrasis imbieras padeda palaikyti normalią širdies veiklą*
  • Tikrasis imbieras padeda palaikyti energiją ir gyvybingumą*
  • Tikrasis imbieras padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje*

*Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

TAIP PAT SKAITYKITE