Venoruton spray purškalas kojoms

Biofitus primena: moterys to neturėtų pamiršti!

Biofitus maisto papildai

Visos norime jaustis gerai ir puikiai atrodyti. Kiekviena turime savo kasdienę rutiną, tačiau kartais nei savijauta, nei vaizdas veidrodyje netenkina, nors atrodo viską darome taip pat kaip visada. BIOFITUS maisto papildai primena kelias smulkmenas, kurių nevalia pamiršti nei vienai dienai – viskas labai paprasta, tačiau svarbu kiekvienai moteriai.

Apsauga nuo saulės

Žiemą vasarą, rytą vakarą… Apsauga nuo saulės turite rūpintis nuolatos – tai padės išvengti priešlaikinio raukšlių susidarymo ir palaikyti gerą odos būklę. Rinkitės priemones su didesniu SPF, nes jos apsaugos odą ir nuo fotosenėjimo, pigmentinių dėmių susidarymo, strazdanojimo. Tai estetiniai defektai, tačiau jie dažnai kenkia mūsų išvaizdai ir „prideda“ ne vienerius metus.

Daugelis mano, kad apsauga nuo saulės reikalinga tik keliaujant prie jūros ar deginantis, tačiau tai nėra tiesa. Iš tikrųjų apsauginį veido kremą verta naudoti visais metų laikais, kai tik būnate atvirame ore. Žinoma, daugiausiai žalos odai saulė gali padaryti vasarą, tačiau žiemomis spinduliai atsimuša į sniego pusnis ir mūsų odai taip pat gali būti negailestingi.

Vitaminai ir mineralai

Biofitus vitaminai moterims
Biofitus vitaminai moterims

Tikrai žinome, kad pilnavertė mityba būtina ir gerai savijautai, ir grožiui. Vis dėlto kasdien taisyklingai maitintis sudėtinga – juk gyvename įtemptu ritmu, kai visur skubame, bėgame. BIOFITUS primena, kad maisto papildai padeda aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis. Pavyzdžiui, palaikyti normalią nagų būklę padeda selenas. BIOFITUS pirkėjos itin giria biotino papildus, džiaugiasi greitu ir nemokamu pristatymu, didele pakuote.

Maisto papildus reikėtų vartoti pasitarus su gydytoju, tačiau laukti neigiamų medžiagų trūkumo padarinių neverta – reikėtų savo racionu pasirūpinti iš anksto. Taip pat labai svarbi disciplina: jei jau pradėjote gerti maisto papildus, vartokite juos kasdien, vadovaukitės rekomendacijomis (kai kurie papildai geriau pasisavinami su maistu).

Judėjimas – jaunystės šaltinis

Šiandien susiduriame su judrumo trūkumu. Daugelis mūsų dirba sėdimą darbą, o laisvalaikiui renkasi pasyvias pramogas – kompiuterį, televizorių. Kiekvienai moteriai nebūtina tapti profesionalia sportininke ar bėgti maratoną, tačiau įtraukti daugiau judėjimo į savo kasdienybę galite tikrai lengvai. Štai keletas pavyzdžių:

  • Automobilį statykite atokiau nuo darbo arba išlipkite iš autobuso stotele anksčiau ir pasivaikščiokite;
  • Pietų pertraukai rinkitės ne pasisėdėjimą kavinėje, o pasivaikščiojimą parke – čia galima skaniai suvalgyti sumuštinį ar kitą nedidelį užkandį;
  • Vietoje lifto visada rinkitės laiptus;
  • Jei turite keturkojį augintinį, suplanuokite vakarais ilgesnį pasivaikščiojimą – tai suteiks laimės jums abiems.

Daugiau judėti visai paprasta – tereikia įtraukti į kasdienę rutiną keletą mažų pakeitimų. Judėjimas padės jaustis geriau, išvengti raumenų įtampos ir skausmų. Be to, judant suaktyvinama kraujotaka, geriau pasisavinamas deguonis, o tai naudinga visam organizmui bei mūsų grožiui. Niekada nepamirškite pasirūpinti savimi!Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

TAIP PAT SKAITYKITE