Urinal

Atskleidė, kokie BIOFITUS maisto papildai dažniausiai perkami dovanoms

maisto papildai

Artėja didžiosios metų šventės ir visi palengva jau ima domėtis dovanomis, ieškoti idėjų ir pasiūlymų. Maisto papildai jau kurį laiką yra lietuvių pamėgta dovana: daugelis mėgsta maisto papildų gauti, o ir patys dažnai perka juos dovanų. Tačiau kaip išrinkti tai, kas tinka dovanos adresatui? Pažvelkime, kokius maisto papildus dažniausiai dovanoms perka lietuviai – tai atskleidžia BIOFITUS vadovas Vytenis Mikašauskas.

Kolageno papildai – patys populiariausi

BIOFITUS siūlo platų maisto papildų asortimentą, kuris yra mėgstamas pirkėjų, tačiau dovanų kontekste, pasak V. Mikašausko, neabejotinai išsiskiria BIOFITUS Kolagenas ir hialurono rūgštis. Pasirodo, šis papildas jau kelerius metus iš eilės yra pats perkamiausias. Jį itin vertina moterys ir perka dovanų tiek sau, tiek kitoms.

Šie maisto papildai – tarsi palinkėjimas būti gražiai. BIOFITUS kolageno ir hialurono rūgšties komplekso sudėtyje yra I ir III tipo kolageno, o taip pat ir odos, plaukų bei nagų grožiui vertingų elementų. Puikia sudėtimi šie papildai išsiskiria iš konkuruojančių produktų, be to, skystus papildus itin patogu vartoti.

Dovanų moterims idėjos

Taip pat didelio pirkėjų dėmesio susilaukia ir BIOFITUS Vitaminai plaukams. V. Mikašauskas, BIOFITUS vadovas, pastebi, kad šie papildai taip pat dažnai perkami su tikslu dovanoti. Ir iš tikrųjų – tai puiki dovanos idėja. Nors BIOFITUS vitaminai plaukams tinka tiek vyrams, tiek moterims, dažniau plaukams daugiau dėmesio skiria moterys. Net iš 12 veikliųjų medžiagų sudaryti BIOFITUS vitaminai plaukams yra puiki dovanos draugei, sesei, mamai ar net darbo kolegei idėja. Juk tik pamaitinti plaukai atrodo sveiki ir žvilgantys.

Kiti maisto papildai, kurie taip pat dažnai atsiduria moterims skirtų dovanų maišeliuose – tai BIOFITUS selenas. Šis maisto papildas gali padėti įveikti tokias problemas kaip silpni, lūžinėjantys nagai. Kiekvieną moterį tokia kalėdinė dovana maloniai nustebins, o V. Mikašauskas džiaugiasi, kad lietuvės rūpinasi savo grožiu – mat BIOFITUS selenas yra vienas labiausiai perkamų maisto papildų plačiame įmonės asortimente.

Dovanų vyrams idėjos 

Dovanos vyrams dažnai kelia problemų – sudėtinga išrinkti tai, kas juos tikrai nudžiugintų. Tačiau su maisto papildais tikrai neprašausite pro šalį. Tarp labiausiai dovanoms perkamų BIOFITUS maisto papildų yra Ašvaganda. Šis natūralus maisto papildas, atkeliavęs iš tolimosios Indijos, padės kiekvienam įveikti prastą nuotaiką ir slogutį. Tai galingas maisto papildas, energijos trūkumui pažaboti, kai jos labiausiai reikia. Šiuos papildus gali vartoti kiekvienas, todėl tai puiki dovanos tėvui, vyrui, broliui ar draugui idėja.

Dovanos vyresnio amžiaus žmonėms

BIOFITUS vadovas pastebi, kad vyresnio amžiaus žmonėms maisto papildai yra dovanojami itin dažnai. Jie pasirenkami gana įvairūs, priklausomai nuo sveikatos problemų, tačiau kaip vyraujančius būtų galima išskirti BIOFITUS gliukozaminą ir chondroitiną. Tai sąnariams skirtas maisto papildas, kurį taip pat renkasi ir profesionalūs sportininkai. Sąnarių bėdos – dažnai vyresnio amžiaus žmones kamuojanti problema, tad tokią dovaną jie tikrai įvertins. Tai puiki dovanos idėja, jei nežinote, ką padovanoti seneliams ar tėvams.

Maisto papildai imunitetui – dovana kiekvienam

Sveikata ir gera savijauta yra geriausia dovana kiekvienam. V. Mikašauskas pastebi, kad dažnai dovanoms ieškoma maisto papildų imunitetui stiprinti. Daug pirkėjų dėmesio sulaukia BIOFITUS ciberžolė su imbieru, vitaminas C, multivitaminai. Su tokia dovana niekada neprašausi pro šalį: vertingų medžiagų reikia kiekvieno mūsų organizmui, tad maisto papildas imunitetui stiprinti bus puikia dovana tiek draugams, tiek šeimos nariams.Ieškote kalėdinių dovanų artimiesiems? Užsukite į BIOFITUS.LT – čia tikrai išsirinksite kažką naudingo sau ir brangiems žmonėms. Dovanodami maisto papildus parodome savo rūpestį ir šilumą.

TAIP PAT SKAITYKITE