Hempo

Atraskite liposominių maisto papildų privalumus

Liposominiai maisto papildai

Liposominiai maisto papildai yra inovatyvūs papildai, kurių veikliosios medžiagos yra įterptos į mažytes lipidų daleles, vadinamas liposomomis. Liposomos – tai mikroskopinės sferinės dalelės, sudarytos iš lipidų dvisluoksnio, kuris yra panašus į natūralias žmogaus ląstelių membranas. Ši struktūra užtikrina, kad veikliosios medžiagos būtų efektyviai apsaugotos ir transportuojamos tiesiai į organizmo ląsteles. Sveikata ir gerovė yra neatsiejami nuo kokybiškų maisto papildų, o liposominiai maisto papildai – tai naujausias mitybos mokslo proveržis, garantuojantis ne tik aukščiausią kokybę, bet ir maksimalų efektyvumą. Jei siekiate išlaikyti puikią sveikatą ir energiją visą dieną, mūsų liposominiai maisto papildai yra būtent tai, ko Jums reikia!

Kas yra liposominiai maisto papildai?

Liposominiai maisto papildai – tai inovatyvi technologija, kurioje aktyviosios medžiagos yra įterptos į mažytes lipidų daleles (liposomas). Ši unikali sistema užtikrina efektyvesnį medžiagų įsisavinimą ir transportavimą tiesiai į ląsteles, taip padidindama papildų veiksmingumą.

Kodėl verta rinktis liposominius maisto papildus?

Maksimalus įsisavinimas:

Liposominė technologija leidžia aktyviosioms medžiagoms prasiskverbti pro ląstelių membranas efektyviau, todėl organizmas jas geriau pasisavina, palyginti su tradiciniais papildais.

Ilgesnis veikimas:

Dėl liposomų struktūros aktyviosios medžiagos ilgiau išlieka kraujyje ir ląstelėse, užtikrindamos ilgesnį ir nuoseklesnį poveikį.

Apsauga nuo skrandžio rūgščių:

Liposomos apsaugo veikliąsias medžiagas nuo skrandžio rūgščių ir fermentų poveikio, todėl jos pasiekia žarnyną nepažeistos ir yra efektyviai įsisavinamos.

Ką geriausiai pasirinkus?

„Rexsan Pharmaceuticals” liposominiai MP sukurti taikant pažangius šių laikų farmacijos laimėjimus, tai užtikrina aukščiausią produktų kokybę ir maksimalų vitaminų ir mineralų pasisavinimą. Į liposomas įterptos veikliosios medžiagos saugiai pereina virškinimo traktą išvengdamos skrandžio rūgšties ir fermentų poveikio.

„Rexsan Pharmaceuticals” asortimentas:
Rexsavit Lipo C 500 mg N30
Rexsavit Lipo D3 2000 IU N30, N50
Rexsavit Lipo D3 4000 IU N30
Rexsavit Lipo MgN30
Rexsavit Lipo Mg+B6N30
Rexsavit Lipo Mg+B6+MelatoninasN30

TAIP PAT SKAITYKITE