Magne SLEEP FAST

Vandens nauda sveikatai

vanduo

Pats geriausias vanduo yra tas, kuris yra artezinės kilmės, nes jo nepasiekia jokios galimos paviršinės kenksmingos priemaišos. O vienas geriausių tokios kilmės vandenų yra Fiji firmos tiekiamas produktas, nes jis iki pirkėjo atkeliauja tiesiogiai nepaliestas žmogaus rankos.

Kokią reikšmę žmogaus organizmui turi vanduo?

Pirmiausiai būtina atsiminti tokį faktą, kad žmogus be maisto gali ištverti keletą savaičių, tačiau be vandens jis pražūtų per keletą dienų. Nepameluosi pasakęs, jog vanduo yra mūsų sveikatos ir energingumo garantas. Gerdami vandenį mes galime jaustis žvaliai ir kupini jėgų. Jis mums ypač svarbus būna per vasaros karščius, kai prakaituodami netenkame daug skysčių, todėl jų balansą organizme būtina atstatyti.

Kas nutinka organizmui, patyrusiam dehidrataciją?

Kaip tvirtina medikai, dehidratacija sukelia žmogui nuovargio pojūtį, viso kūno silpnumą. Tuo tarpu, kai organizme netrūksta vandens, širdis gali efektingiau varinėti kraują, kuris į ląsteles perneša deguonį ir būtinas maistines medžiagas.

Ar tikrai vandens gėrimas padeda sulieknėti ir sumažinti nervinę įtampą?

Nenustebkite sužinoję, jog vanduo padeda sulieknėti, nes, jeigu pajutę alkį, pirmiausiai gurkštelėsime vandens, pasijusite sotesniais. Jeigu kiekvieną sykį prieš valgant pirmiausiai išgersite stiklinę vandens, sotumo jausmas ateis greičiau, todėl mažiau suvalgysite. Be to, vanduo ne tik mažina alkio jausmą, bet ir tuo pat metu sujudina aktyviau veikti medžiagų apykaitą.

Kokią įtaką organizmui turi šaltas geriamasis vanduo?

Kuo vanduo šaltesnis, tuo daugiau energijos organizmas turi skirti savo atšildymui, o tuo metu sparčiai deginamos kalorijos. Tai padeda atsikratyti antsvorio. Reguliarus vandens gurkšnojimas taip pat padeda sumažinti stresinę būseną darbe ar kur nors kitur, kai atliekami kokie nors didelės svarbos turintys veiksniai.

Kokią reikšmę vanduo turi raumenims ir virškinimui?

Kai pakankamai vartojame vandens, sėkmingai išvengiame raumenų mėšlungio, nes jis suvilgo visus kūno sąnarius, jis padeda pasiekti geresnių sportinių rezultatų. O virškinimo sistemai vanduo pasitarnauja, tirpindamas įvairių atliekų daleles ir perduoda jas virškinimo traktui. Jei jūsų organizmui trūksta vandens, perduoti šias atliekas į virškinimo organus pasidaro itin sunku, todėl užkietėja viduriai, o ši būsena tikrai nėra maloni. Tad jeigu norime būti sveiki, turime reguliariai vartoti tikrai kokybišką geriamąjį vandenį.

Ranigast sos

TAIP PAT SKAITYKITE