REXSAN

Švelnusis namų daktaras

Ant šeimininko kelių patogiai įsitaisiusi ir glostoma katė sukelia nenusakomą malonumą. Tai – tikro švelnumo, atsipalaidavimo ir jaukumo akimirka. Be to, moksliškai įrodyta, kad katės palengvina sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis, nerviniu išsekimu, atsigaunančiųjų po insulto ir infarkto būklę, mažina artrito ir radikulito keliamus skausmus.


Įdomu, kad katės mato, girdi ir jaučia tai, ko žmonių sąmonė tiesiog nefiksuoja. Jau prieš kelias dienas šie gyvūnai jaučia artėjančią grėsmę, gamtos stichijų šėlsmą, šeimininko ligą ar netgi mirtį. Manoma, kad jei nebūtų kačių, mūsų civilizacija būtų seniai žuvusi nuo maro, choleros ir kitų epidemijų.

Būdamos šalia, katės sukuria atitinkamą nuotaiką ir neretai tampa vienišų, pagyvenusių žmonių gyvenimo stimulu. Šiai augintinei nesvarbi nei šeimininko profesija, nei amžius, nei išvaizda ar nuotaika. Svarbiausia – galimybė būti šalia jo. Katės gerina sergančiųjų kai kuriomis ligomis būklę, nes būdamos šalia sergančio šeimininko sukuria teigiamą energetinį lauką. Šios augintinės padeda psichologams ir psichiatrams užmegzti kontaktą su žmonėmis, kurie nenoriai bendrauja ir yra labai uždari. JAV ir kai kuriose Europos šalyse gyvūnai pasitelkiami depresijai, autizmui, Dauno sindromui gydyti, jie gali padėti kenčiantiesiems nuo įvairių priklausomybių, depresijos ir nemigos. Kačių bioritmai stabilizuoja širdies veiklą, malšina sąnarių ir galvos skausmus, greitina žaizdų gijimą.

Stipri energetika. Daugeliui kyla klausimas, ar kiekviena rainė gali padėti šeimininkui greičiau išgyti ir pasveikti. Moksliškai įrodyta, kad bet kuri suaugusi, sveika ir geranoriškai žmogaus atžvilgiu nusiteikusi katė turi teigiamą poveikį šeimininko savijautai ir sveikatai. Tiesa, yra ypatingomis galiomis pasižyminčių kačių. Tai juodaplaukės katės, kurių labai stipri energetika. Beje, manoma, kad katėms yra palankesni tie žmonės, kuriems kyla bendravimo su aplinkiniais rūpėsčių. Nustatyta, kad kačių šeimininkai vidutiniškai išgyvena 4-5 m. ilgiau nei tie, kurių namuose nėra jokių gyvūnų. Kačių murkimas taip pat daro įtaką žmogaus  organizmui. Jo skleidžiama vibracija, kurios dažnis siekia 20-50Hz, spartina gijimo procesus.

Šeimų, kuriose laikoma katė ar kitas naminis gyvunėlis, mažamečiai vaikai (iki 7 m)yra sveikesni, emociškai stabilesni, jų imuninė sistema stiprėsnė. Suaugusios katės neretai su mažais vaikais elgiasi kaip su kačiukais: rūpinasi jais kaip išmanydamos ir netgi puola ginti, jei tėvai bara ar mėgina nubausti savo atžalas. Augintiniai  – ištikimiausi vienturčių, nerimastingų ir uždarų vaikų draugai. Pastarieji, žaisdami su kate ar šuneliu, mokosi bendrauti, įgauna pasitikėjimo savimi ir tampa atviresni.

Jei žmogus nemėgsta gyvūnų, tai apie teigiamą poveikį savijautai negali būti jokios kalbos. Katės laikomos vienais geriausių gyvūnų diagnostikų. Pvz., jei žmogus kenčia nuo artrito ar nervinio pobūdžio skausmų, katės tuoj pat randa skausmo apimtą sritį ir stengiasi prisiglausti ar net atsigulti ant jos, kad sušildytų.

Tyrimais nustatyta, kad kačių terapinį poveikį kuria jų energetika, kūno šiluma, skleidžiama vibracija, murkimas ir kailiuko elektrostatinis laukas.

Teigiamą poveikį žmogus jaučia tuomet, kai glosto savo augintinę ir kalbina ją. Žmogaus paduose yra gausybė taškų, kuriuos spaudžiant daromas poveikis atitinkamiems organams. Nenuostabu, kad katės, kurios taip mėgsta įsitaisyti šalia pėdų, gali teigiamai veikti sveikatą.

Šie kačiukai yra parduodami:Vieną ar kelis gyvūnus auginančių žmonių arterinis kraujospūdis ir cholesterolio kiekis kraujyje paprastai būna žemesnis nei tų, kurie neaugina jokio naminio gyvūnėlio.

Auginantieji kates net 3 kartus rečiau kenčia nuo aukšto kraujospūdžio ir stenokardijos.  Tiems, kurie nuolat pervargsta darbe ir kenčia nuo depresijos, patariama auginti būtent katę. Kastruoti katinai ir sterilizuotos katės netenka daugelio savo unikalių gebėjimų. Kai katė perima gana daug neigiamos šeimininko energijos, ji dažniausiai pasitraukia šalin.

Tada beprasmiška augintinę versti būti šalia per prievartą. Po kiek laiko ji sugrįš ir priguls ar prisilies prie ligos apimtos kūno srities. Anot specialistų, kačių terapija veiksmingiausiai gydomos sąnarių ir ginekologinės ligos. Žmonės, mylintys kates, į medikus dėl įvairių negalavimų kreipiasi net penktadaliu rečiau nei tie, kurie šiems gyvūnams yra abejingi.

Šie kačiukai yra parduodami:


1999 m. Harvardo (JAV) universiteto mokslininkai tiesiogiai prisijungė prie katės regėjimo organų nervų ir pamatė pasaulį šio gyvūno akimis. Paaiškėjo, kad katės mato pasaulį panašiai kaip žmonės, tik šiek tiek kitokiu rakursu. Katė tamsoje mato net  šešis kartus geriau nei žmogus, tačiau neskiria kai kurių spalvų. Be to, paaiškėjo, kad katės sugeba atpažinti televizijos ekrane matomus vaizdus.

Kai kurie mokslininkai teigia, kad katėms tiesiog gyvybiškai reikia neigiamos energijos. Dėl šios priežasties jos mėgsta įsitaisyti ant televizoriaus, šaldytuvo, veikiančios skalbimo mašinos ar kompiuterio, kurie į aplinką spinduliuoja žemo dažnio elektromagnetinį lauką. Kuo stipresnis minėtų prietaisų skleidžiamas elektromagnetinis laukas, tuo geriau jaučiasi katės.

Katė mylės jus besąlygiškai, jei rūpisitės ir globosite ją.

Jei norite įsigyti nuotraukoje  matytą Peterbold veislės kilmingą kačiuką kreipkitės tel 8 686 98854 dabar. Kačiukai paskiepyti, čipuoti ir socialiai adaptuoti.

Pamaloninkite savo katinėlį ir atlyginkite už visus tuos vakarus, kai nebuvo laiko su juo pažaisti ir už ilgas  dienas be jūsų namie! Įsigykite kokybišką, originalią draskyklę, mažą ar didelę per visą kambarį, parūpinkite minkštą guoliuką ar smagų žaisliuką.

Jūsų  augintinio norus ir poreikius išpildys lietuviškų laipynių ir draskyklių katėms gamintojai „superkatė“ . Pažiūrėkite nuotraukas „superkatės“ galerijoje https://www.facebook.com/superkatee. Superkatė“  gamina laipynes ir pagal individualius užsakymus. O nuo šio mėnesio pabaigos startuos „Superkatė“ elektroninė parduotuvė www.superkate.lt , kurioje bus galima įsigyti ir begalę kitų itin katiniškų prekių.

Norėtumėte sužinoti daugiau apie išskirtines prekes katėms? Paskambinkite šiandien +370 618 07 621 ar parašykite  info@superkate.lt ir gaukite elektroninį katalogą-pristatymą nemokamai. Tai nieko jums nekainuos.

TAIP PAT SKAITYKITE