REXSAN

Sekso etiketas: ką turėtų žinoti vyrai

Dažnai meilės akto metu abiems partneriams tenka raudonuoti dėl vienokių ar kitokių savo veiksmų. Gėdos išvengsite, jei paisysite sekso etiketo.

Prieš seksą:

1. Nepulkite nusimesti trumpikių. Prieš puldami išsirengti, nepamirškite – visų pirma glamonės. Galbūt kartais atsibosta, tačiau moterims tai iš tiesų svarbu. Jei iškentėsite nenusirengęs pakankamai ilgai, susikoncentruosite į partnerės kūną, galite nepastebėti, kaip moteris pati ims jus nurenginėti ar bent išsiduos to trokštanti.

2. Nestumkite jos galvos žemyn. Jūs trokštate oralinių malonumų, bet partnerė niekaip nesupranta užuominos. Jos galvos stumtelėjimas penio link – ne pati geriausia išeitis. Verčiau jau tiesiai paklauskite jos ar tiesiog duokite moteriai paglamonėti jūsų pirštą. Užuomina bus suprasta.

3. Laukite klitorio „užuominos”. Prieš jums pradedant žaidimus su jos klitoriu, moteris turi būti pakankamai sudrėkusi, tad įsitikinkite tuo iš anksto. Jums pagelbės bučiniai, glamonės ar kiti partnerę jaudinantys veiksmai. Kai ši kiek įsiaudrins, įeikite į ją pirštu – moteris nepastebimai sudrėks ir būsite pasiruošę mėgautis pagrindiniu meilės aktu.

4. Leiskite jai mėgautis ilgiau nei 30 sekundžių. Daugybė moterų skundžiasi, kad tenkindamas burna partneris intymioje vietoje neapsistoja pakankamai ilgai. Trumpas lyžtelėjimas ir nuoširdi šypsena partnerės nesužavės, to neužtenka. Taigi skirkite daugiau laiko moters pažinimui veido ir liežuvio pagalba.

Sekso metu:

1. Patenkinkite partnerę prieš pasitenkindamas pats. Nebijokite moteriai suteikti orgazmą anksčiau, nei pajusite pats. Skverbdamasis į ją, nepamirškite žaisti su partnerės klitoriu, speneliais. Galite net sustoti viduryje akto ir tęsti malonumus džiuginant moterį pirštais ar liežuviu. Ji tai įvertins.

2. Kalbėkitės nešvankiai. Žinoma, keiksmažodžiai šioje situacijoje netinka. Tačiau jei pasidalinsite su moterimi mintimis apie tai, ką norėtumėte jai padaryti, kaip stipriai, kaip įsivaizduojate ištisą malonumų dieną –  ko gero, įaudrinsite ir partnerės vaizduotę.

3. Įspėkite moterį prieš baigdamas. Kai jaučiate, jog artėja stipriausia malonumo banga, pasakykite tai partnerei. Paprasta frazė – „ak, jau artėja” yra vertinama daugybės moterų. Nesvarbu, ar mylimosios burna tuo metu yra prie jūsų pasididžiavimo, ar tiesiog mėgaujatės seksu –  visada įspėkite apie būsimą išsiveržimą.

4. Nepulkite pristatinėti sekso žaisliukų. Svarbiausia taisyklė: prieš nuspręsdami įtraukti žaisliukus į jūsų seksualinį gyvenimą, įsitikinkite, kad bent jau minėjote apie tai partnerei. Žinoma, nepamirškite būtinos teigiamos moters reakcijos bei pasistenkite išvengti įvairių sunkių „mechanizmų”.

Po sekso:

1. Nelėkite į dušą. Jeigu po sekso pirmu taikymu lėksite į dušą (žinoma, išskyrus ryto greitukus, kai vėluojate į darbą), priversite moterį pasijusti nešvaria ar dar blogiau, partnerė gali pagalvoti, jog seksas su ja buvo nehigieniškas. Verčiau po sekso kurį laiką kartu pagulėkite lovoje, pakalbėkite apie tai, kaip buvo gera. Abu jausitės maloniau.

2. Bučiuokite ją. Nors dauguma vyrų geriau numirtų, nei paragautų savo spermos, tačiau bučiniai prieš seksą, jo metu ir po meilės žaidimų būtų labai gražus gestas. Įgykite privalumą bučiuodamas partnerę.

3. Pasistenkite neužmigti. Normalu po ejakuliacijos būti pavargusiam, tačiau jei pradėsite įdomiai kalbėtis, momentinis impulsas užmigti dings. Jei iš tiesų nebegalite išlaikyti atmerktų akių, nepamirškite prieš atsijungiant pagirti moters seksualinių gebėjimų. Taip pat įsitikinkite, kad jūsų ranka kažkur ant partnerės kūno – prisilietimai numalšins jos nerimą dėl jūsų staigaus noro miegoti.

4. Eikite pirmyn ir nepamirškite etiketo. Naudojantis šiais patarimais, visos moterys (su kuriomis kada nors intymiai bendrausite) manys, jog esate tikras džentelmenas. Nėra taip sunku priversti moterį pasijusti ypatinga, ypač kai kalbame apie seksą. Tik nepamirškite, kad maži dalykai gali pagelbėti labiausiai.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE