Nobel biocare

Seksas: ką lovoje sugeba skirtingo amžiaus vyrai? (II dalis)

30 – mečio ar vyresnio amžiaus vyro seksualinis apetitas priklauso ne tik nuo jo, bet ir nuo jo viršininko nuotaikos. Bet jie apie seksą galvoja kas 10 -15 minučių.

Ką mėgsta 28-35 metų vyrai?

Šių vyrų temperamentas yra nuo sąlyginai aukšto iki labai žemo lygio. Toks skirtumas paaiškinamas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, kad jis labiau pasirengęs seksui nei anksčiau, be to, tam turi įtakos ir bendra fizinė forma. Antra, didelę reikšmę potencijai turi įgimtas biopotencialas – energijos kiekis, atsirandantis žmoguje dar prieš jam gimstant. Vyrai, turintys silpną potencialą, su amžiumi greičiau praranda domėjimąsi seksu. Be to, būtent šiuo amžiaus laikotarpiu  stipriosios lyties atstovai yra socialiai suvaržyti, t.y. turi daugybę įsipareigojimų – aprūpinti šeimą ir neatsilikti nuo savo bendraamžių seksualine prasme. Tačiau susijaudinimo kreivė leidžiasi: vizualiniai vaizdai jau neturi tokios stiprios įtakos, o galimybė pasimylėti bet kur ir su bet kuo išlieka tik 10 proc. vyrų.

Jo galimybės turi ribas. 20 proc. šio amžiaus vyrų jau pažįstamos potencijos problemos, kurios dažniausiai atsiranda dėl psichologinių priežasčių ar streso, tačiau yra gana lengvai išgydomos. O norint, kad greitai atsirastų erekcija, iš dalies reikalinga papildoma stimuliacija. Refraktorinis periodas užima nuo 10 minučių iki kelių valandų, o atlikti kelis lytinius aktus per „vieną seansą” daugelis tiesiog nebesugeba. Tačiau 3 – 5 lytiniai aktai per parą – visai realu. 85 proc. šio amžiaus vyrų jau turi ilgalaikių seksualinių santykių patirties su viena ir ta pačia moterimi.

Tai kokie šio vyro pranašumai? Jis jau ne toks poligamiškas, kaip jaunuoliai, todėl gali įsipareigoti ilgiems santykiams. Jo lytinio organo galvutės jautrumas pamažu sumažėja, o seksualinio susijaudinimo laikas – ilgėja. Nors vidutiniškai lytinio akto trukmė šio amžiaus vyrams yra ne itin didelė, tačiau esant norui gali šį procesą kontroliuoti ir suteikti malonumą savo partnerei net kelias dešimtis minučių. Šio amžiaus vyrų priešlaikinė ejakuliacija – greičiau egzotika.

Kokie jo trūkumai? Polinkis eksperimentuoti lovoje ir išmėginti naujas sekso pozas gerokai sumažėja: 80 proc. šio amžiaus vyrų vieno lytinio akto metu nekeičia pozų, jei intymiai suartėja su nuolatine partnere. O apskritai jų  sekso pozų asortimentas susideda ne daugiau kaip iš 2-3 įprastų pozų.

Šie vyrai gali rinktis ir jaunas merginas ir vyresnio amžiaus moteris, kurioms jis sugeba sužadinti geismą. Bendraamžės šiems vyrams gali garantuoti kokybišką seksą.

Kodėl verta rinktis 36 – 45 metų vyrą?

Šio amžiaus vyrų organizme  vyriškų hormonų lygmuo yra 80-85 proc. mažesnis nei 25 –erių metų  vyrų. Tačiau tai dar nereiškia, kad keturiasdešimtmečiams pats laikas pailsėti, mat jie apie seksą galvoja tiek pat, kiek ir jaunesni vyrai.

20 proc. tokio amžiaus vyrų, kaip ir anksčiau, gana aukštas temperamentas. O daugumos – vidutinis. Jų seksualiniam apetitui  įtaką daro vis tie patys faktoriai, kaip ir trisdešimtmečių temperamentui, bet prisideda ir dar vienas – sveikatos problemos. Tarp jų ir chroniškos ligos, kuriomis vyrai pradeda negaluoti jau sulaukę 40 metų. O tų, kurių įgimtas biopotencialas stiprus, ir sulaukę daugiau nei 40 metų išsaugo gana aukštą seksualinį aktyvumą.

Jo galimybės – dažniau apribotos. Maždaug 60 proc. šio amžiaus vyrų turi erekcijos problemų: nuo periodiškų nesėkmių iki impotencijos. Net ir tuo atveju, kai problemų nėra, erekcijos pasiekimas tampa ilgu ir kruopščiu darbu. Refraktorinis periodas tęsiasi nuo 30 minučių iki paros, todėl dažnai jie atlieka tik vieną lytinį aktą per parą.

Seksualinę patirtį įgyja 99,8 proc. šio amžiaus vyrų, beje, kiekvienas tokio amžiaus vyras jau turi ilgalaikių santykių patirties.

Siekis patenkinti savo norus dažnai užgožia norą patenkinti savo partnerę. Nors tam jis turi daugybę galimybių: sugebėjimą ilgai atlikti lytinį aktą, dėl to, kad gerokai sumažėja varpos galvutės jautrumas, taip pat ir didelės patirties intymiai bendrauti su moterimi. Nepaisant, kad ilgas refraktorinis periodas, vyras, jei to reikia jo partnerei, gali atlikti ir kelis lytinius aktus per parą  atsisakydamas savo orgazmo.

Šio amžiaus vyrai lytiškai santykiauja vidutiniškai 1-2 kartus per savaitę. Eksperimentai lovoje ir sugebėjimas pasimylėti netikėčiausiose vietose daugumai iš jų jau lieka praeityje.

Šio amžiaus vyrai – geriausi meilužiai jaunoms merginoms. Nes jie  yra patyrę, dėmesingi ir kantrūs. O taip pat ir moterims, turinčioms žemą ar vidutinį seksualinį temperamentą.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE