Rawpowders

Po ilgos ligos į filmavimo aikštelę sugrįžęs A.Storpirštis vaidina lovoje

„Kodėl guliu ligoninėje? Tegu tai kol kas išliks paslaptimi, – gudriai šypsosi humoro jausmo nestokojantis aktorius. – Galiu pasakyt tik viena: dėl visko kalta LNK televizija”.

Pasirodo, ilgametis lietuvių publikos numylėtinis neseniai filmavosi naujame LNK seriale „Pavogta laimė”, kuriame vaidino nusikalstamame pasaulyje pagarsėjusios šeimos galvą ir mafijos tėvą. Didžiąją filmavimų dalį Arūnas Storpirštis pragulėjo prestižinėje Baltijos ir Amerikos klinikoje ir net pasijudinti negalėjo, nes buvo prijungtas prie įmantrių medicininių aparatų.

„Užtai turėjau marias laiko kūrybiniams pamąstymams, – nenustoja šmaikštauti aktorius. – Pavyzdžiui, pagalvojau, kad po kiekvienos serijos galėtume išleisti specialiai mano personažui skirtą kryžiažodį, kur žiūrovai turėtų įrašyti, kiek dienų jau nesikeliu iš lovos, kokia mano diagnozė, kokie tyrimų rezultatai… Atidžiausiems žiūrovams skirtume prizus ir taip visus skatintume žiūrėti serialą”.

Šie pašmaikštavimai aiškiai rodo, kad Arūnas Storpirštis niekada nenustoja galvoti apie savo žiūrovus. Patyręs kino, televizijos ir teatro aktorius neslepia, kad vaidmens LNK seriale „Pavogta laimė” ėmėsi kaip tik dėl to, kad neprarastų ryšio su publika. „Reguliarus pasirodymas ekrane – būtina mano profesijos dalis. Taip žmonėms pranešu, kad vis dar krutu, dar gyvas”, – trumpam surimtėja aktorius… Ir tuoj pat nesusilaiko vėl nepajuokavęs: „Sušmėžuoju ekrane ir nebereikia skambinti telefonu, siųsti laiškų paštu… Sutaupau!”

Kodėl į televizijos ekranus grįžtantis Arūnas Storpirštis nesikels iš lovos, jo gerbėjai galės sužinoti jau visai netrukus, pirmose naujo LNK serialo „Pavogta laimė” serijose.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE