Gudručio vaistinė

Pirmą kartą sukurtas interaktyvus vandens lašas

Dermatologinės kosmetikos kompanija, nuolat bendradarbiauja su gydytojais dermatovenerologais, siekdama dar labiau suprasti pacientų poreikius ir padėti juos patenkinti. Išeiti iš gydytojų kabinetų ir vaistinių kilo mintis, kuomet atsinaujino viena populiariausių kompanijos linijų  – HYDRABIO. „Pirmą kartą susitinkame su žmonėmis viešoje erdvėje, norime susipažinti su klientais. Specialiai šiai progai sukūrėme interaktyvų lašą, kurį pavadinome eksploratoriumu“, – sakė BIODERMA marketingo vadovė Lina Mikalkėnė.

Šio projekto idėja kilo iš pokalbių su žmonėmis, kuomet jie, kalbėdami apie  odą, vieną iš pagrindinių odos poreikių išskyrė odos švytėjimą. Ir visai nesvarbu ar žmogus turi jautrią, sausą, riebią ar į aknę linkusią odą – visi nori, jog oda švytėtų ir atrodytų sveikai. Tad smagu, kad HYDRABIO linija ar bent vienas iš jos produktų tinka beveik kiekvienam iš odos tipų, nes išgertas vandens kiekis negarantuoja odos švytėjimo ir ją reikia drėkinti iš išorės kremų bei serumų pagalba.

Po ilgų svarstymų kas galėtų geriausiai perteikti vandens judėjimo galią ir kur galėtume susitikti su didžiąja dalimi žmonių, kilo idėja sukurti interaktyvų lašą su edukaciniu testu, vandens instaliacijomis bei poilsio zona. Šiuo lašu tikimės perteikti ir padėti suprasti bei pajusti vandens judėjimo galią, kuris yra tiek pat svarbus žemei, augalams ir mūsų odai.

Vanduo ŽEMĖJE

Vanduo yra visur ir visada… Jis nesustodamas teka kalnais, upėmis, upeliais, nuolat juda vandenynuose… Tai procesas, kuris niekada nesustoja ir niekada nesibaigia… Net 70% Žemės paviršiaus sudaro vanduo. Vandens srovės sujungia ir nuolat maišo vandenynus, plukdo šaltį, šilumą, maisto medžiagas… Galingiausios vandenynų srovės per 7 valandas perneša tiek vandens, kiek žmonija jo sunaudoja per metus.

Vanduo augaluose

Vandens judėjimas nuolat vyksta ir augaluose – nuo šaknų iki lapų. Vanduo sudaro daugiau nei 80% augalo svorio. Jis reikalingas, kad augalai augtų, vešėtų, žydėtų ir vyktų visi jo gyvybės palaikymo procesai. Karštą ir sausą dieną per 1 valandą gali išgaruoti visas lapo vanduo. Šie vandens nuostoliai kompensuojami vandens judėjimo dėka, kuomet iš dirvožemio augalu prateka vandens kiekis, reikalingas jo lapų gyvybingumui.

Vanduo odoje

Sveikoje odoje vanduo taip pat nuolat juda – per 1 sek. tarp ląstelių pernešama 3 mlrd. vandens molekulių! Vanduo odoje juda specialiais vandens kanalais – akvaporinais – esančiais ląstelių membranose. Šių vandens kanalų aktyvumas yra tiesiogiai susijęs su pernešamu vandens kiekiu odoje: kuo daugiau vandens prateka akvaporinais, tuo vandens cirkuliacija odoje yra intensyvesnė. Vanduo perneša odos ląstelėms reikalingas maisto medžiagas ir taip užtikrina odos gyvybingumą. Gyvybinga oda švyti, yra skaisti, elastinga ir švelni.

Interaktyvus lašas lauks lankytojų visą mėnesį

Interaktyvus lašas kviečia užsukti visus norinčius ir susipažinti iš arčiau su BIODERMA. Suprasti, pajusti ir išmėginti vandens judėjimo galią. Spalio 6-9 d. PC OZAS, spalio 13-16 d. PC PANORAMA Vilniuje. Spalio 20-23 d. PC AKROPOLIS, Kaune, spalio 27-30 d. PC AKROPOLIS Klaipėdoje.

TAIP PAT SKAITYKITE