Venoruton spray purškalas kojoms

Pažinti „Moters pasaulį“ per keturias dienas – misija įmanoma

Tik vieną kartą metuose galima sužinoti, kokio iš tikrųjų dydžio yra moters pasaulis, kasdien telpantis jos rankinėje. Ir yra vienintelė galimybė vyrams pabandyti surasti atsakymą į amžiną klausimą, ko nori moterys. Šiemet 13-oji mados, stiliaus bei grožio paroda „Moters pasaulis“ vyks lapkričio 12-15 dienomis ir bus didžiausia per visą savo gyvavimo laikotarpį.

Kasmet auganti paroda muša ne po vieną, o kelis rekordus iš karto. Šiemet ji užims ne du „Žalgirio“ arenos aukštus, o šurmuliuos per tris aukštus. Rekordinis dalyvių skaičius – 350 – pristatys prekes ir paslaugas (daugiau nei 10 skirtingų tematikų), iš kurių dominuojančios – mada, grožis ir sveikata. Šiemet dar daugiau parodos dalyvių savo stenduose atliks profesionalias konsultacijas, iš savo srities ekspertų bus galima sužinoti pačias naujausias grožio, mados ir stiliaus industrijos tendencijas, pasitarti ir išbandyti, nes grožio specialistų stenduose bus atliekamos parodomosios šukuosenos, vizažai ir pan.

Paroda „Moters pasaulis“ kasdien bus kitokia ir savaip žavi, todėl privalu ją pažinti visas keturias dienas. Vieną dieną – ji veržli, versli ir nepriklausoma, kitą – pasitikinti savimi ir tobula, dar kitą – jausminga, atvira ir jautri, galiausiai – atsipalaidavusi ir žaisminga.

Ji veržli, versli ir nepriklausoma

Per trylika organizavimo metų stipriai išaugusi paroda „Moters pasaulis“ pasižymi ne tik kokybiškų prekių ir paslaugų, kurias pristato parodos dalyviai, koncentracija, bet ir išskirtiniais seminarais bei renginiais.

Šiemet itin didelio susidomėjimo sulauks pirmąją parodos dieną (lapkričio 12 d.) vyksiantis moterų verslumo seminaras „Versli, veikli, veržli“ organizuojamas bendradarbiaujant su VšĮ „Versli Lietuva“. Įvairūs moterų verslumą matuojantys tyrimai dažniausiai prieina prie tų pačių trijų išvadų – verslo moterys imasi siekdamos savirealizacijos, finansinės laisvės ir nepriklausomybės nuo darbdavio. Parodoje savo verslo produktus ir paslaugas pristatys ne viena moteris, o šiame seminare įkvėpimo galės pasisemti bet kuri parodos lankytoja.

Ji pasitikinti savimi ir tobula

Norinčius pasisemti konkrečios patirties pirmąją ir antrąją parodos dieną kvies renginys „Profesionalų diena“, kurį pristato ir organizuoja Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija (KIGSA).

„Šiais metais renginys „Profesionalų diena“ bus išskirtinės reikšmės ir itin vertingas profesionalams. Visi seminaro lektoriai yra įvairių čempionatų laimėtojai. Šiemet stengiamės apjungti kuo daugiau skirtingų sričių profesionalų ir jiems skirtų temų. Seminarų ciklą pradės svečiai iš Rusijos – pasaulinėje kirpėjų rinkoje labai gerai žinoma pora ne tik kirpimo aikštelėje, bet ir gyvenime – Irina Agrba ir Jury Zhdanov. Savo parodomoje programoje svečiai pademonstruos moteriškų ilgų plaukų šukavimo technologijas bei vyriškų kirpimų tendencijas“, – sako Jolanta Mačiulienė, KIGSA prezidentė.

Pasak jos, šiemet kaip niekada gausu bus ir profesionalų iš Lietuvos pasirodymų.

Antrąją dieną, lapkričio 13 d., paroda taip pat pulsuos naujausių mados tendencijų ritmu – „Žalgirio“ arenos amfiteatro erdvėje vyks dizainerių kolekcijų pristatymai – „Mados ir grožio šou“. Savo kolekcijas pristatys per 20 dizainerių.

Šiemet visi „Žalgirio“ arenos amfiteatre vykstantys renginiai parodos bilietus įsigijusiems lankytojams papildomai nieko nekainuos.

Ji jausminga, atvira ir jautri

Trečiąją parodos dieną (lapkričio 14 d.) parodos lankytojų lauks įspūdingas, jau trečią kartą organizuojamas labdaros renginys „Big Hair Show“. Tai teatralizuotas pasirodymas, kurio metu lankytojai išvys jaunų ir jau šalyje žinomų grožio ir mados kūrėjų kolekcijų pristatymus.

„Šiemet šios šventės metu sieksime užregistruoti Lietuvos rekordą – suknelę, pasiūtą iš daugiau nei 5000 sagų. Šio rekordo savininkė – kirpėja Auksė Salaukaitė, turinti begalę sumanymų ir idėjų. Šventę kaip visada pradės KIGSA narių šou „Future – tai žvilgsnis į ateitį“, kurio metu šukuosenose bus pademonstruotos pačios netikėčiausios idėjos ir fantazijos. Dar vienas siurprizas žiūrovams – tai išskirtinis plaukų meistrės Daivos Kupstienės šou, kurio metu bus demonstruojama fantazinė šukuosena šiemet pelniusi aukštą Pasaulinės kirpėjų organizacijos OMC „Europe Cup Paris 2015“ įvertinimą“, – apie renginio naujienas informuoja KIGSA prezidentė J.Mačiulienė.

Kadangi renginys yra labdaringas, renginio žiūrovai turės galimybę skirti paramą vaikams ir paaukoti į specialias aukų dėžutes prie įėjimo. Surinktos lėšos bus pervestos Všį „Actio Catholica Patrio“ – jaunimo organizacijai, dirbančiai su vaikais ir jaunimu.

Ji atsipalaidavusi ir žaisminga

Paskutinę parodos dieną nuo pat ryto plaikstysis nesušukuoti plaukai, nes vyks konkursas-šou „Pasaulio ilgaplaukė 2015“, kurį pristato mados studija „Mažasis modelis“. Dėl ilgaplaukės titulo mergaitės, merginos ir moterys galės rungtis trijose kategorijose: 0-6 m., 7-11 m., 12 m. ir vyresnės.

Visomis parodos dienomis atskiroje erdvėje bus galima išvysti nagų dizaino meistrės iš Vokietijos Anna Milay programą. Viešnios iš užsienio programoje – naujausios nagų dizaino tendencijos ir technologijos.  Lapkričio 15 d. A Milay pakeis Europos nagų dizaino geliniais dažais čempionė Ramunė Dambrauskienė. „Karmen Beauty“ grožio ir estetikos mokyklos mokinės parodos metu lankytojas džiugins nemokamais rankų geliniais lakavimais.

Tai yra dešimt pagrindinių moters savybių, kurias bus galima atrasti šiemet parodoje „Moters pasaulis“.

Daugiau informacijos www.expo.lt

TAIP PAT SKAITYKITE