Nobel biocare

Paroda „Laikas švęsti. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos

Gegužės pradžioje vyko išskirtinė paroda Vilniaus dailės akademijoje. Joje buvo eksponuojamos projekto „Aknei reikia laiko“ dalyvių nuotraukos, darytos praėjus 6-iems mėnesiams nuo projekto starto.

Projektas „Aknei reikia laiko“ – tai šešis mėnesius arba 183 dienas trukęs projektas, kurio tikslas – parodyti, kad nors aknė sudėtinga odos liga, tačiau kantriai siekiant rezultatų ir laikantis gydytojo nurodymų su ja galima kovoti. Šio projekto dalyviai 6 mėnesius lankėsi pas gydytoją dermatovenerologą, naudojo jiems paskirtus medikamentus ir BIODERMA „Sébium“ dermatologinę kosmetiką riebiai, į spuogus linkusiai odai. Projektu buvo siekiama suteikti kuo daugiau žinių apie spuoguotos odos priežiūrą ir padėti išvengti dažnai kartojamų klaidų, kuomet ekperimentuojama su savo oda.

Projekto idėja kilo pamačius, kad aknės kamuojami žmonės, bandydami susitvarkyti su odos būkle, dažnai neturi pakankamai žinių apie šią odos ligą ir, tikėdamiesi labai greito rezultato, per anksti nutraukia odos priežiūrą. Tačiau aknės pažeistos odos gydymas – procesas, kuriam reikia laiko, kantrybės ir visapusės odos priežiūros. Projektas tęsėsi 6 mėnesius, kadangi priklausomai nuo aknės formos, gydymas gali trukti nuo kelių mėnesių iki keletos metų, kol pasiekiamas maksimalus rezultatas.

„Nuostabu džiaugtis projekto metu pasiektais rezultatais. Disciplina ir apsilankymai pas dermatologą pakeitė mano gyvenimą, o BIODERMA „Sébium“ linija tapo odos geriausia drauge.“ , – projekto dalyvė 29 m. Kristina, kuriai aknės požymiai pradėjo ryškėti 12-os metų.

„Šis projektas man labai padėjo. Daug sužinojau apie savo odą, jos priežiūrą. Nors procesas – ilgas, bet buvo verta. Dabar žinau, kodėl aknei reikia laiko, tačiau tinkama kantri priežiūra duoda nuostabius rezultatus“, – Rugilė, 16 m.

„Laikas švęsti. „Aknei reikia laiko“ sėkmės istorijos“ renginys skirtas pasidžiaugti aknės pacientų sėkmės istorijomis, pasidalinti patirtimi ir padėkoti visiems, prisidėjusiems prie to, kad aknės kamuojami pacientai galėtų džiaugtis lygia oda be spuogų.

Projekto „Aknei reikia laiko“ iniciatorė – Dermatologijos Laboratorija BIODERMA, beveik 40 metų kurianti dermatologinę kosmetiką, kuri biologiškai saugo odos sveikatą ir grožį. Jau nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio dirbdama su mokslininkais visame pasaulyje ir nuolat investuodama į naujausius tyrimus BIODERMA sukaupė unikalią patirtį siekdama biologiją pritaikyti dermatologijos srityje. Šio išskirtinio mokslinio požiūrio pamatas – žinios apie odą ir jos biologinius mechanizmus, kuriomis remiantis kuriami BIODERMA produktai.

Bioderma „Sébium“ linija skirta mišriai, riebiai ir į spuogus linkusiai odai. „Sébium“  produktuose esantis inikalus biologinis kompleksas biologiškai veikia spuogų atsiradimo priežastis ir simptomus. Tai visapusė į aknę linkusios odos priežiūra, sukurta remiantis unikaliu biomemitiniu požiūriu į odą, kurio pagrindinis principas – išmokyti odą vėl veikti taip, tarsi ji būtų sveika duodant jai tai, ko natūraliai reikia.

Kas yra aknė?

Aknė yra plauko folikulo riebalinės liaukos uždegiminė lėtinė liga, labiausiai pasireiškianti bėrimais ant veido, krūtinės, pečių ir nugaros. Aknė dažniausiai pasireiškia paaugliams, tačiau vis dažniau kamuoja ir jaunas suaugusias moteris. Labai svarbu šią odos ligą gydyti: negydoma ji gali tęstis ilgus metus, palikti randus, gali atsirasti pigmentinės dėmės, liga gali įgauti dar sunkesnę formą. Negydoma aknė gali pasireikšti ne tik odos išvaizdos pokyčiais, bet ir juos lydinčiomis psichologinėmis problemomis: kompleksais dėl spuogų, nevisavertiškumo jausmu, baime bendrauti.

Daugiau informacijos: www.bioderma.lt

TAIP PAT SKAITYKITE