Nobel biocare

Medicinos darbuotojų diena

Balandžio 27 savo šventę, Medicinos darbuotojų dieną, pasitinkant Abromiškių reabilitacijos ligoninės direktorius Vitalijus Glamba primena įstaigos misiją – teikti kokybiškas, saugias, efektyvias, savalaikes medicininės reabilitacijos, ligų prevencijos ir diagnostikos paslaugas, atitinkančias pacientų bei visuomenės lūkesčius, ir vertybes – būti profesionalais, išmanančiais savo sritį, atvirais žinioms, naujiems įgūdžiams. Ligoninės darbuotojams kurdami patrauklias darbo ir tobulinimosi galimybes, stengiamės būti aktyviu regiono dalykišku partneriu ir jaučiame kolegoms medikams dėkingumą už nuolatinį nuoširdų bendradarbiavimą.

Remdamiesi ilgamete patirtimi, atsakingu požiūriu į darbą, rūpesčiu pacientų sveikata, tuo pačiu linkime ir atvykstantiems pas mus gydytis pacientams – susirūpinti savo sveikata ne tik jai netikėtai sutrikus, bet kviečiame susitikti dažniau: pasitarti, kaip ją išlaikyti, ne tik atvykti reabilitacijai po ligos, bet ir profilaktiškai  išsitirti, konsultuotis, o mes pasiruošę jums padėti, kad bendros pastangos virstų efektyviais rezultatais.

Džiaugiamės, kad ilgamečių patyrusių įstaigos darbuotojų gretas papildo jauni energingi įvairių profesinių kvalifikacijų specialistai: kineziterapeutai Vaidotas Balnys, Tomas Bakanas, Greta Kulikauskaitė, Rokas Černiauskas – linkėdami neprarasti motyvacijos ir darnaus komandinio darbo tarp skirtingų reabilitacijos komandos narių; ergoterapeutai Inga Vyšniauskienė, Neringa Jankelaitienė, Jokūbas Jurėnas, Žymantė Jonikaitė viliasi, kad ateityje ergoterapijos specialybė taps žinomesnė ir labiau vertinama, kad bus tęsiamos ergoterapijos procedūros ir pacientui išvykus į namus.

Minėdama mediko dieną fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Edita Viruišytė-Brazauskienė prisimena ir pagalvoja, kad žmonės, pasitikėdami medikais, patiki jiems ir savo bei artimųjų sveikatą, ateina su viltimi ir atsidavimu į mūsų rankas. O mediko darbas reikalauja ne tik daug žinių, bet ir pasiaukojimo, atsidavimo, atsakomybės, gebėjimo suprasti pacientą ir jo problemas, tiek fizines, tiek emocines, jį užjausti. O ši šventinė diena mus tarsi sustabdo kasdieniame bėgime ir priverčia prisiminti akimirką, kai po ilgų studijų prisiekėme Hipokrato priesaiką. Norisi palinkėti kolegoms sustoti ir pagalvoti, kokiomis mintimis, viltimis ir lūkesčiais mes gyvenome tą dieną, tą akimirką, ir, nežiūrint į problemas, su kokiomis mes susiduriam šiandien, linki neprarasti pozityvumo ir optimizmo.

Vaikų gydytoja Aušra Vaitkevičienė sako: „Kokia bebūtų diena ar proga, aš visuomet turiu vilties, kad žmonės su aplinkiniais elgsis taip, kaip norėtų, kad su jais būtų elgiamasi. Pasak Voltero: „ Darbas apsaugo mus nuo trijų didžiųjų blogybių: nuobodulio, ydų ir skurdo”. Ir linki ne tik kolegoms, bet visiems žmonėms turėti širdžiai mielą darbą.

Ir Medicinos darbuotojų dienos proga sveikiname visus, kurie dirba ligoninėje ir prisideda prie pacientų gydymo proceso organizavimo!

TAIP PAT SKAITYKITE