Urinal

Kaune atidaromas didžiausias Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centras

Atnaujintame prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ šį savaitgalį, kovo 4-5 dienomis, lankytojams duris atveria ilgai lauktas didžiausias Baltijos šalyse, 7,5 tūkst. kvadratinių metrų ploto, sporto ir sveikatingumo centras „VS-Fitness“ su uždarais lauko teniso bei skvošo kortais, erdviomis naujausia sportine įranga aprūpintomis grupinių užsiėmimų salėmis, moderniausiais jėgos ir kardiotreniruokliais bei reabilitacijos centru.

„Pagaliau ne tik sportuojantiems kauniečiams, bet ir Kaune gyvenantiems profesionaliems sportininkams galime pasiūlyti visas sportui ir reabilitacijai reikalingas paslaugas“,  – sako „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė. Anot jos, „VS-Fitness“ yra pirmasis sporto ir sveikatingumo kompleksas Lietuvoje, kuriame veiks ir modernus fizinės reabilitacijos centras bei bus teikiama pagalba žmonėms su negalia ir sveikstantiems po operacijų ar traumų.

Įspūdingo dydžio sporto centre įrengti keturi lauko teniso kortai su pirmąja Baltijos šalyse oficialia „Didžiojo kirčio“ turnyre „US Open“ naudojama  danga „DecoTurf” bei skvošo salės, kurių viena skirta dvejetų žaidimui. Treniruoklių salėje veiks ne tik moderniausi kardiotreniruokliai su lietimui jautriais ekranais, bet ir ekologiški treniruokliai, gaminsiantys elektros energiją pastatui. Čia įrengti jėgos centrai, stacionarių dviračių salė, profesionaliai įrengtos funkcinės zonos. Laipiojimo mėgėjams siūloma 6 metrų aukščio ir 11 metrų pločio kopimo siena su automatiniais magnetiniais stabdžiais, leisiančiais mėgautis savarankišku kopimu. Sporto ir sveikatingumo centro atstovai skaičiuoja, kad vienu metu komfortabiliai individualių ir grupinių užsiėmimų salėse sportuoti galės apie 500 žmonių.

„VS-Fitness“ sporto ir sveikatingumo centro vadovė Dalia Trainytė sako, kad jau parduota daugiau nei 1000 metinių abonementų. „Šio sporto ir sveikatingumo centro labai laukė ir Kaune gyvenantys profesionalūs sportininkai, kuriems reikia įvairios specialios įrangos, taip pat sporto medicinos paslaugų: diagnostikos, masažų, specialių mankštų salėje ar baseine su pakeliamu dugnu, vandens dviračiais ir bėgimo takeliais. Galimybę čia ruoštis varžyboms ar reabilituotis po traumų svarsto parolimpiečių lengvaatletis Mindaugas Biliumas, Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse laimėjęs sidabro ir aukso medalius, Kaune sportuojanti olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė,“ – teigia D. Trainytė.

„VS-Fitness“ subūrė 40 profesionalių trenerių ir kineziterapeutų komandą, kuri sportuojantiems ar traumas patyrusiems žmonėms parinks optimalų krūvį ir veiksmingiausią sporto ar reabilitacijos programą. Reabilitacijos centre naudojama pažangiausia diagnostikos ir reabilitacijos įranga suteiks galimybę teikti itin platų spektrą paslaugų.

„Labai džiaugiamės, kad prie mūsų profesionalų komandos prisijungė ir legendinis šalies vyrų krepšinio rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius. Kartu dirbs ir jo dukra –  profesionali grupinių treniruočių instruktorė bei atestuota kineziterapijos specialistė Miglė Achramavičienė“, – pasakoja D. Trainytė.

Sporto ir sveikatingumo centre netrukus bus pasiūlyta ir užsiėmimų vaikams, o moksleivių atostogų metu – dienos stovyklų galimybės.

Į didžiausio Baltijos šalyse sporto ir sveikatingumo centro įrengimą investuota apie 6 milijonai eurų.

Kovo 4-5 d. nuo 12 iki 18 val. PLC „Mega“ vyks „VS-Fitness“ atidarymo šventė, kurios metu visi norintys galės apžiūrėti sporto ir sveikatingumo centrą, atlikti kūno sudėties analizės testą, išsitirti atskirų raumenų grupių jėgą, susipažinti su profesionalia centro komanda ir pabendrauti su žinomais Lietuvos sportininkais.

Daugiau informacijos čia: http://www.mega.lt/akcijos-naujienos-renginiai/sporto-ir-sveikatingumo-centro-vs-fitness-atidarymo-svente

 

TAIP PAT SKAITYKITE