Mollers

Ką seksualaus galima nuveikti su ledo kubeliu?

Pateikiame 10 pasiūlymų, kaip išradingai ir seksualiai panaudoti ledo kubelį leidžiant karštą naktį su mylimuoju.

1. Pradėkite nuo po truputį burnoje tirpstančio leduko. Pabučiuokite mylimąjį, pažaiskite leduku jo burnoje. Kai šis dėl tirpimo taps vis mažesnis ir mažesnis, paslėpkite jį vis kitoje burnos kertelėje, kad partneris turėtų ieškoti  liežuviu.

2. Panaudokite ledo kubelį kaip taką ant nuogo mylimojo kūno. Ledukui tirpstant liežuviu šį  sekite  – tirpstanti gaiva ir glamonių karštis neabejotinai bus labai malonu.

3. Įdėkite leduką į partnerio delną ir laikydama jo ranką „pieškite” ratus apie savo krūtis, lėtai atvesdama jį prie spenelių. Tiek jūs, tiek partneris būsite sujaudinti!

4. Tenkindama mylimąjį oraliniu būdu kartkartėmis vietoje lūpų prie penio pridėkite ranką su tirpstančiu leduku. Taip pat galite aptirpusį nedidelį leduką įsidėti į burną. Temperatūros kaita ir jūsų pastangos, aistra išvarys partnerį iš proto!

5. Paprašykite, kad laikydamas leduką draugas liestų jūsų kūną tose vietose, kur oda ploniausia ir jautriausia – riešus, vidinę alkūnių dalį, už kelių… Šių jautriųjų zonų stimuliavimas gali būti labai geidulingas.

6. Kai vaikinas malonina jus oraliniu būdu, paprašykite liežuvį kartais pakeisti leduko prisilietimais. Jei tam esate per jautri, pabandykite tai vilkėdama apatinius.

7. Įdėkite ledo kubelį tarp savo krūtų ir masažuokite jas ratu. Jūsų oda taps gaivi ir drėgna. Iš karto po to galite pamaloninti vyrą masažu be rankų – atgaivinkite jo pasididžiavimą tarp krūtų.

8. Ledo gabaliukas gali labai praversti darant pėdų masažą. Tikite ar ne, pėdose yra visi į smegenis signalus siunčiantys taškai, tad toks masažas iš tiesų gali jaudinti.

9. Jei partneriui patinka galvos masažas, viena ranka jį masažuodama, kita ranka braukite leduką palei plaukų augimo liniją, smilkinius. Leiskite ledukui tirpti, atgaivinti partnerio nugarą.

10. Po aistringo sekso perbraukite leduku partneriui per nugarą – maloniai ir seksualiai jį atgaivinsite. Paprašykite mylimojo tą patį pakartoti jums.

www.suaugusiems.ltTAIP PAT SKAITYKITE