REXSAN

Ką reikia pasakyti moteriai, kad ši atkreiptų į vyrą dėmesį?

Tik nedaug rusų vyrų gali pasigirti išradingumu ir žaismingumu, kai tenka bendrauti su žaviomis nepažįstamomis moterimis, rašo Dni.ru.

Labiausiai merginas sujaudina vyro šypsena ir juokas

Vieno tyrimų centro duomenimis, suspindėti humoro jausmu pavyksta vos 14 proc. vyrų. O likusieji  susipažindami naudoja įprastas ir banalias frazes. Paaiškėjo, kad frazę: „mergina, galima su jumis susipažinti?” – mėgsta naudoti 18 proc. apklaustų stipriosios lyties atstovų. Nedaug nuo jų atsilieka ir mėgstantys banalius, kiek nuvalkiotus komplimentus: „jūsų labai gražios akys, plaukai, suknelė ir t.t.” Tokių – 16 proc.

Tačiau niekas taip stipriai nesujaudina merginų, kaip vyro šypsena ir juokas. 14 proc. dailiosios lyties atstovių sakė, kad jos susipažįsta tik tuo atveju, jei naujasis pažįstamas išsiskiria iš kitų humoro jausmu ir nestandartiniu elgesiu. „Kitaip būtų net neįdomu, jei vyras iš anksto nuspėjamas, kurį galima kiaurai permatyti”, – sakė viena respondenčių. Kitų atsakymai buvo panašūs: „neturi būti šablonų”, „taip įdomiau”, „reikia veikti pagal aplinkybes”, „bet geriausia, žinoma, pademonstruoti humoro jausmą ir šmaikščiai pajuokauti”.

Vyresni vyrai dažniau sako komplimentus

Skirtingai nei moterys, 11 proc. vyrų pirmiausiai nori sužinoti jam patikusios nepažįstamosios vardą. Dar 4 proc. respondentų iš karto imtųsi ryžtingų veiksmų: pakviestų merginą į kiną ar restoraną.
O kitas frazes, susipažindami su merginomis, naudoja 5 proc. vyrų: „mes susitinkame su jumis jau antrą kartą, manau, kad tai geras pretekstas susipažinti arčiau…”, „ar nepasakysite, kur yra ta gatvė”.  „Atleiskite, mergina, jums ne gėda, jūsų nekankina sąžinė?! Jūs ką tiktai sudaužėte dar vieną širdį!” – štai ta frazė, kurią reikia sakyti moteriai, kad ši suklustų ir atkreiptų į vyrą dėmesį.
Įdomu tai, kad 45 metų vyrai ir dar vyresni jų „kolegos” susipažindami su moterims  sako komplimentus (20 proc.). Užtat jaunesni nei 24 metų respondentai pradeda pažintį su nepažįstama mergina taip: „mergina, galima su jumis susipažinti?” (21 proc.). Tuo tarpu pasitelkia į pagalbą savo humoro jausmą 17 proc. apklaustų, o pakviečia į kiną 5 proc. respondentų.

Moterys žino sėkmingiausią vyro prisistatymo būdą

Pačių moterų tvirtinimu, kad pavyks sėkmingai susipažinti gali tikėtis tie vyrai, kurie moka juokauti. Būtent  tokie vyrai gali tikėtis didžiausio palankumo iš dailiosios lyties atstovių. „Greičiausiai rinkčiausi humoro jausmą, nes dažnai komplimentai būna banalūs ir netikri, man patinka vyrai turintys humoro jausmą”, – taip ir panašiai komentavo 38 proc. moterų.

Tuo tarpu 13 proc. moterų galvoja, kad bene sėkmingiausias būdas prisistatyti, galėtų būti kad ir toks: „kadangi nežinau ką galima būtu gudriau sugalvoti norint susipažinti, todėl pasakysiu savo vardą!”

Moteriai svarbiau vyro išvaizda, o ne jo pasakytos frazės

Tačiau vis dėlto 11 proc. moterų norėtų, kad pirma pažinties fraze taptų komplimentas joms, o dar  8 proc. dailiosios lyties atstovių galvoja, kad tinkamiausia frazė: „mergina, galima su jumis susipažinti?”, 5 proc. respondenčių pratęstų pažintį su vyru, jei šis iš karto pakviestų į kiną arba išgerti puodelį kavos.
Vyrų humoro jausmą labiausiai vertina 25-34 metų moterys (42 proc.), manierą iš karto prisistatyti vardu labiau už kitas vertina 45 metų ir vyresnės moterys (15 proc.), o jaunos moterys (iki 24 metų) labiausiai mėgsta komplimentus.

Tačiau buvo ir tokių moterų, nežinojusių, kuri frazė, pasakyta vyro pažinties pradžioje, priverstų jas tęsti su juo pažintį. „Jei vyras man patiktų išoriškai, tai man tas pats, kaip jis su manimi susipažintų. O jei vyras man nepatiktų, tai tegul jis nors ir serenadą dainuoja, aš vis tiek praeisiu pro šalį nesustodama”.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE