Mollers

Burnos priežiūros priemonės su mineralais, sidabro, aukso ir anglies dalelėmis

2005 metais Japonijoje mokslininkai sukūrė šepetėlius su dviguba šerelių technologija. Apatiniai suapvalinti šereliai puikiai išvalo dantų emalį ir jo nepažeidžia. Viršutiniai ploni ir švelnūs nusmailinti šereliai giliai prasiskverbia į sunkiai įprastais dantų šepetėliais pasiekiamas tarpdančių vietas. Šepetėliai su sidabro dalelėmis blokuoja mikroorganizmų dauginimosi mechanizmus, todel 99.99% sumažėja bakterinių infekcijų plitimo tikimybė. Valymas šepetėliu gerina kraujo apytaką, didina atsparumą infekcijoms, palaiko švaros ir gaivos pojūtį.

Dantų šepetėliai su aukso dalelėmis – tai šepetėliai su plonais, švelniais dvigubais šereliais, skirti jautriems dantims. Ypač veiksmingi tiems, kurie turi silpnas dantenas.

Dantų šepetėliai su bambuko anglimi – tai ypač minkšti šepetėliai, kurio šereliai padengti aktyvuotos bambuko anglies ir aukso dalelėmis su gamtiniais antiseptikais. Šie šepetėliai turi antibakterinį, antiseptinį balinantį poveikį. Aukštoje temperatūroje apdorota bambuko anglis tampa daug labiau akyta ? už kitas medžio anglis ir įgauna didesnį absorbacijos paviršui, kvapams ir apnašoms sugerti.

Dantų pasta APATITE – natūraliai atstatanti emalį, apsauganti nuo dantenų ligų, blogo burnos kvapo, dantų akmenų, pašalinanti apnašas ir turinti balinamąjį poveikį. Tai yra balinanti dantų pasta, nekenkianti dantims. Sudėtyje esantis mineralas HIDROKSIAPATITAS ir nusodintas kalcio karbonatas, kalcio hidrofosfatas – tai daugialypio balinimo efektas. Hidroksiapatitas – mūsų organizmų kauluose esantis mineralas saugo dantis nuo įbrėžimų.

Hidroksiapatitas yra gerai žinoma medžiaga, ji naudojama tais atvejais, kai pacientams reikia implantų. Be to, tai geriausiai žinoma medžiaga dantims balinti. Hidroksiapatitas užpildo mažiausias dantų kiaurymes, taip juos laminuoja ir balina. Ši dantų pasta veiksmingai mažina ir dantų skausmą.

Dantų pasta NEW CHITO PLUS Pietų Korėjos vaistinių tinkle populiariausia dantų pasta nuo dantenų ligų. Tai – dantų pasta prieš periodontitą. NEW CHITO PLUS – saugo nuo dantenų ligų, blogo kvapo, šalina apnašas, dantų akmenis, balina.

Pagrindinės sudedamosios medžigos: Chitoligosacharidas – Chitozanas, išgaunamas iš krabų ir krevečių kiautų. Chitozanas stiprina žmonių imuninę sistemą ir pašalina tokias toksines medžiagas kaip sunkieji metalai. Jis veikia panašiai kaip antibakterinės medžiagos ir medžiagos, slopinanačios uždegimą.

Kalcio hidrofosfatas pašalina ant dantų susikaupusias apnašas ir dantų akmenis, saugo nuo dantenų ligų. Aminocheksano rūgštis saugo nuo dantenų kraujavimo, dantenų ligų.

Pikis – iš medžių išgaunamos dervos ir iš bičių iškiriamo fermento derinys – galingas natūralus antibiotikas.

Manosveikata.lt apie naujovę Lietuvoje – dantų pastas „Apatite“ pasiteiravo medicinos mokslų daktarės Rolandos Markevičiūtės – Maciukevičienės

– Gerb. Daktare Rolanda, Jūs išbandėte dantų pasta “Apatite” ?

-Taip, išbandžiau šią dantų pastą.

– Atskleiskite mums, kuo ši dantų pasta skiriasi nuo mums įprastų dantų pastų ?

– Išsivalius dantis su šia pasta, pastebimai ilgai išlieka gaivumo ir švaros pojūtis burnoje, dantys kaip nupoliruoti. Ji gerai nuvalo esamas apnašas ir neleidžia ilgai kauptis kitoms. Švaros pojūtis išlieka visą parą. Mes darėme eksperimentą: -2 dienas valėme dantis APATITE dantų pasta ir po to 2 dienas visai nevalėme dantų . Efektas: – tas dvi dienas, kuomet dantis buvome išvalę “Apatite” dantų pasta, nesijautė apnašų sluoksnio burnoje. Testavome liežuviu, jis yra jautrus reljefo kitimui ant dantų.
Šis eksperimentas patvirtina APATITE kokybę.

– Ar galimą šią dantų pastą nuolat naudoti, ar po kažkiek laiko reikėtų keisti?

– Tos pačios rūšies pasta nuolatos valytis dantų nereikėtų, patartina keisti dantų pastas dėl jose esančių įvairių naudingų sudėtinių dalių. Patarčiau keisti į kitas pastas, bet rekomenduoju to paties gamintojo, NES TAI IŠTIESŲ YRA AUKŠČIAUSIOS RŪŠIES DANTŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖ!

– Ar ši dantų pasta tinka vaikams?

– Taip, vaikams puikiai tinka specialios, skirtos vaikams, “Apatite” dantų pastos.

– Ar ji tinka alergiškiems žmonėms?

– Jei dantų pastos sudėtyje yra medžiagos, tam žmogui sukeliančios alergiją, tokia dantų pasta netiks.

– Ar rekomenduosite savo šeimos nariams, ar naudojate ją Jūs pati?

– Šiuo metu naudoju būtent šią dantų pastą. Šeimos nariams ir savo pacientams jau rekomendavau, iš visų susilaukiau puikaus ivertinimo: kad pirmą kartą taip gerai išsivalė dantis; MANAU, ŠI EFEKTĄ DUODA UNIKALI APATITE pastos sudėtis.

Dekojame už atsakymus.

Nevelmė, UAB

www.apatite.lt

TAIP PAT SKAITYKITE