REXSAN

Aštuonmetė nevalingai užsnūsta 30 kartų per dieną

Mergaitė, serganti sunkia narkolepsijos forma, negali žaisti su draugais ar važiuoti dviračiu, mat ji nevalingai užsnūsta iki 30 kartų per dieną.

Kaip praneša dailymail. co.uk, Sade Biggs kenčia nuo narkolepsijos, o ši liga pasižymi staigiais mieguistumo ar miego priepuoliais, bei katapleksijos, kai staigiai atsipalaiduoja raumenys.

„Kai Sade buvo dvejų, aš pastebėjau, kad su ja yra problemų: ji miegojo ir dieną, ir naktį. Ji net užmigdavo su maistu burnoje”,- pasakoja mergaitės motina Dana Thompson.

37 – erių moteris prisimena baisų įvykį, kai link jos dviračiu važiavusi dukra nukrito ant žemės ir  miegojo tiesiog ant grindinio.

Mergaitei nors ir buvo atlikta galybė medicininių testų, tačiau ji negali gerti vaistų, skirtų suaugusiems, mat šie sukelia nemalonų šalutinį poveikį.

„Aš mėgstu miegoti, tačiau tuomet negaliu atlikti savo darbų, – prisipažino mergaitė, neretai sapnuojanti košmarus. Sapnuose matomos raganos ir skeletai jai atrodo labai tikroviškai.

Medikas Parviz Habibi tikina, kad tokia liga sergantys vaikai išsimuša iš gyvenimo vėžių ir susiduria su elgesio problemomis: hiperaktyvumu, dėmesio trūkumu bei nesugebėjimu gerai mokytis.


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE