Mollers

28 priežastys, kodėl vyrai masturbuojasi

Vyrai masturbuojasi dėl daugybės priežasčių, tačiau pateikiame 28 dažniausiai pasitaikančias – tas, kurias kiekvienai naudinga ir įdomu žinoti.

1. Išsilaisvinimas nuo streso: kai vyras patiria orgazmą, jo kūnas atsipalaiduoja ir tai padeda pamiršti stresą.

2. Tai pašalina seksualinę įtampą: vyro sėklidės spermą gamina reguliariai, praktiškai kiekvieną minutę jos daugėja ir tai sukuria seksualinę įtampą. Kai šalia nėra moters, masturbacija gali būti vienintelė išeitis pašalinti šį nemalonų pojūtį.

3. Padeda išvengti šlapių sapnų: jei vyras nepašalins susikaupusios spermos, ko gero jam teks patirti šlapius sapnus (tuos, kurių metu, miegant, išsilieja sperma). Nei vienas vyras netrokšta pabusti lipniais bei drėgnais apatiniais.

4. Kartais tai padeda užsimiršti: kai vyras stimuliuoja savo organus, jis dažniausiai kuriam laikui pamiršta visas problemas. Tai – kaip seksas. Masturbacija – viena iš meditacijos formų.

5. Fantazijų išgyvenimas: masturbacija leidžia vyrui išgyventi tas seksualines svajones, kurių galbūt niekada neįgyvendins su savo mergina. Pavyzdžiui, seksas trise.

6. Sveiki palikuoniai ateityje: reguliari masturbacija pagerina vyro spermos kokybę ir tai padeda susilaukti sveikų palikuonių.

7. Ramus miegas: masturbacija priverčia vyrą pasijusti pavargusiu ir padeda užmigti visai kaip seksas.

8. Koncentracija į darbą: seksas dažnai labai išblaško, tad masturbacija tokiu atveju – geriausias būdas panaikinti seksualinę įtampą pernelyg nepertraukiant susikaupimo.

9. Aiškios mintys: kai vyras patiria orgazmą, kraujas suplūsta į smegenis ir tai padeda aiškiau mąstyti, priimti geresnius sprendimus.

10. Padeda išvengti mėlynųjų kamuolių: mėlynieji kamuoliai – tai sindromas, kuris turi įtakos skausmui sėklidėse. Vienintelis būdas to išvengti – pašalinti iš jų spermą.

11. Pasitikėjimas savimi bendraujant su merginomis: seksualinės įtampos pašalinimas dažniau padeda vyrui labiau pasitikėti savimi bendraujant su priešingos lyties atstovėmis.

12. Seksas su ta, su kuria realybėje to neteks patirti: masturbacija leidžia vyrui nors svajose pasimylėti su įžymybe ar kita geidžiama moterimi, kurios realiame gyvenime galbūt net neteks sutikti.

13. Penio lavinimas: masturbacija – puikus būdas užtikrinti lytinių organų sveikumą.

14. Padeda išvengti erekcijos neįprastose situacijose: masturbacija prieš darbą gali užtikrinti, jog darbo metu (visai netinkamose situacijose) neteks raudonuoti dėl akivaizdaus susijaudinimo.

15. Sveikesnis kūnas: masturbacija sukelia malonių hormonų išsiskyrimą ir tai padeda išlikti sveiku.

16. Pamiršti skausmą: skausmas, juntamas raumenyse, po masturbacijos dažniausiai dingsta.

17. Vienintelė išeitis sergant: sirgdamas vyras negali turėti seksualinių kontaktų, tad masturbacija tokiu atveju – vienintelė išeitis.

18. Greitas malonumas: masturbacija – bene vienintelis būdas vos per keletą minučių pajusti orgazmą.

19. Jokios netvarkos: po masturbacijos nelieka jokios netvarkos ir sperma gali būti lengvai išvaloma, tuo tarpu seksas dažniausiai padaro daugiau „problemų”.

20. Prarandama mažiau energijos: lyginant su lytiniu aktu, masturbacijos metu vyras netenka mažiau energijos.

21. Saugumas: nėra jokios lytiškai plintančių ligų rizikos.

22. Nereikia dėvėti prezervatyvo.

23. Galimybė matyti spermos išsiliejimą: kai kuriems vyrams patinka stebėti, kaip išsilieja jų sperma.

24. Paprasta atlikti, susitvarkyti ir grįžti prie darbo.

25. Nėra kaltės jausmo dėl greitos pabaigos: po masturbacijos vyras neturi nieko atsiprašinėti, jog viskas pernelyg greitai baigėsi.

26. Gali kontroliuoti malonumo ilgumą: masturbacija vyras gali mėgautis tiek, kiek tik pats geidžia. Tai leidžia kontroliuoti malonumą.

27. Spermos išliejimas ten,kur patinka: masturbuodamasis vyras spermą gali išlieti ten, kur tik nori, pvz. ant mylimos garsenybės nuotraukos.

28. Nėra rizikos kažką apvaisinti.

www.suaugusiems.lt


Diena.lt

TAIP PAT SKAITYKITE