Nobel biocare

Ką žinome apie mini vibratorius bei vibratorius poroms?

vibratoriai

Solo ir porų žaidimus labai lengva paįvairinti, panaudojant prietaisus, vadinamus vibratoriais. Vibratorių rūšių yra tikrai nemažai. Na, o šiandien susipažinsime su dviem iš jų, t. y., mini vibratoriais bei vibratoriais poroms. Ar žinote, kokiomis savybėmis pasižymi šie sekso žaislai?

Kas yra mini vibratoriai?

Mini vibratoriais yra vadinami tokie vibratoriai, kurie savo dydžiu yra ženkliai mažesni nei įprasti jų pirmtakai. Tokių vibratorių ilgis prasideda vos nuo 9 cm., o skersmuo – nuo 2 cm. Diskretiškai veikiantys mini vibratoriai yra tobulas pasirinkimas moterims, tik pradedančioms pažintį su sekso žaisliukų pasauliu.

Taškinei išorinei stimuliacijai skirti mini vibratoriai

Taškinei arba, kitaip sakant, klitorinei stimuliacijai skirti mini vibratoriai yra sukurti dailiosios lyties malonumams užtikrinti. Šie vandeniui atsparūs mini vibratoriai yra vos 9 cm ilgio, tačiau pasižymi stulbinančia galia. Mini vibratoriai, skirti taškinei išorinei stimuliacijai, dažniausiai turi kelis skirtingus vibravimo režimus, o jų priežiūra labai paprasta. USB jungtimi įkrautas mini vibratorius veikia iki 2 val., todėl nuobodžiauti tikrai neteks. Pažymėtina, kad šie mini vibratoriai gali būti naudojami ir kaip masažuokliai įvairių kūno dalių masažui.

Mini vibratoriai „zuikučiai“

Mini vibratoriai, meiliai vadinami „zuikučiais“, puikiai tinka visų lyčių atstovų malonumui užtikrinti, nes yra sukurti vaginalinei, analinei bei intensyviai „G“ taško stimuliacijai. Šiuolaikinio dizaino, ypatingos priežiūros nereikalaujantys mini vibratoriai yra pagaminti iš hipoalerginio medicininio silikono be jokių ftalatų, yra lengvai valdomi bei turi skirtingų intensyvumo lygių vibracijas. Kaip ir prieš tai aptarti mini vibratoriai, taip ir „zuikučiai“ gali būti visiškai atsparūs vandeniui, todėl gali būti naudojami tiek vonioje, tiek duše. Įkrauti „zuikučiai“ nepertraukiamai gali veikti net 3 val.

Mini vibratoriai vaginalinei bei klitorinei stimuliacijai

Kai kurių mini vibratorių modeliai yra sukurti taip, kad vienu metu efektyviai atliktų tiek vaginalinę, tiek klitorinę stimuliaciją. Šie mini vibratoriai išsiskiria savo išvaizda. Jie turi dvi atšakas, kurių viena yra skirta klitorio, o kita vaginos stimuliacijai. Vandeniui atsparūs dvišakiai mini vibratoriai turi tik vieną vibracijos režimą, bet jo pilnai pakanka itin maloniems solo žaidimams.

Kas yra porų vibratoriai?

Porų vibratoriais yra vadinami tokie sekso žaisliukai, kurie yra sukurti taip, kad vienu metu efektyviai stimuliuotų tiek moterį, tiek vyrą, t. y., efektyviai stimuliuoja vaginą, klitorį bei penį. Išskirtinai moderniu dizainu pasižymintys porų vibratoriai yra „praturtinti“ inovatyviomis technologijomis, todėl gali būti valdomi net ir programėle.

Kokiomis savybėmis pasižymi poroms skirti vibratoriai?

Vibratoriai poroms, kaip jau buvo minėta, išsiskiria savo moderniu dizainu. Jie turi keletą skirtingų vibravimo režimų ir vibracijos greičio programų. Paprastu valdymu pasižymintys porų vibratoriai yra pagaminti iš odai saugaus silikono bei yra visiškai atsparūs vandeniui, o tai reiškia, kad savo žaidimus galėsite be jokių problemų perkelti ir į vonią ar dušą. Įprastu būdu arba per programėlę valdomi porų vibratoriai yra įkraunami, panaudojant USB.

TAIP PAT SKAITYKITE