Biorythm

Vaikiška kosmetika VITALKIND – maudytis smagu, o galvytę plauti be ašarų

Vaikiška kosmetika VITALKIND – maudytis smagu, o galvytę plauti be ašarų

Pripažinkime, kad rinkdamiesi odos priežiūras sau, nepagailime laiko paskaityti, kokia sudėtis, kokioje šalyje jos pagamintos. Už kokybę sutinkame mokėti didesnę kainą. Tokiais pat principais turėtume rinktis ir vaikišką produkciją. Juk vaiko odelė jautri, jos priežiūrai netinka priemonės iš naftos produktų. Natūralios medžiagos, švarūs ingredientai yra pagrindinis vaikiškos kosmetikos kokybės rodiklis. O jau paskui būtų patrauklus indelio dizainas ar malonus kvapas.

Dažnai plauti rankas

Higienos įpročiai formuojami ne tik vonioje. Mokykime vaikus plauti rankas! Vaikai liečia viską, ką mato savo kelyje, taigi neišvengia bakterijų ir mikrobų. Būtina kruopščiai plauti rankas, ypač kelionėse, iškylose. Kartais ne visada po ranka yra vandens. „Vitalkind“ siūlo higieninį rankų valymą bet kur ir bet kada – net ir be vandens. Vaikams sukurta formulė be alkoholio gaivina, maitina ir šalina bakterijas. Nuo dažno plovimo ir valymo odelė neišsausėja, nes „Vitalkind“ priemonės pH lygis 5.5, priemonė tinka dažnam naudojimui ir net ypač jautriai vaikų odai.

Galvytės plovimas nebe baubas

Dauguma vaikų mėgsta maudynes, bet tik ne galvos plovimą. Mažiesiems nepatinka per veidą tekantis vanduo, o ką jau kalbėti apie šampūną, graužiantį akis. Kosmetikos gamintojai jau seniai atkreipė dėmesį į šią problemą ir bando sukurti šampūną nedirginantį akių. Kartais tai daroma, į šampūną pridedant anestezuojančių medžiagų. Jos tikrainereikalingos vaiko organizmui! „Vitalkind “ patvirtinta ir išmėginta „be ašarų“ formulė yra ypač švelni jautrioms vaikų akims – ir be anestezuojamųjų medžiagų! Šampūnas gerai putoja, maloniai kvepia, o svarbiausia – neišsausina ir nesuvelia plaukučių. Šampūnas su kondicionuojamomis savybėmis praturtintas šilko baltymais, natūraliu betainu, todėl plaukai tampa žvilgantys ir glotnūs. Išvengiama dar vieno baubo – sąvėlų ir skausmingo šukavimo po maudynių.  Kokybiškas šampūnas užtikrina švelnų ir ilgalaikį plaukų bei galvos odos valymą ir skatina sveikų, stiprių plaukų augimą.

Dienos pabaiga tarp burbulų

Kas gali būti smagiau, nei prieš miegą nerti į šiltą vonią su muilo burbulais ir pratęsti dienos žaidimus? Ar teko girdėti, kad vonios putos – tai ne tik malonumas? Tikroji jų funkcija yra suminkštinti vandenį, kad maudynės nepakenktų odai. „Vitalkind“ kreminių vonios putų pH lygis – 5.5, ypač tinkantis jautriai vaikų odai, nesuardo odos natūralios rūgštinės mantijos ir taip užkerta kelią odos problemoms. Baigiant maudynes tiesiog pakanka nuplauti produkto likučius po dušu. Nors manome, kad vaiko oda tobula ir švelni kaip persikas, bet ją taip pat veikia žalinga aplinka. Po maudynių drėkinant odą specialiu losjonu, ji tampa ne taip greitai pažeidžiama, atsparesnė ligoms. Mylėkime savo vaikus  produkcijos ieškokite www.vitalkind.eu

Pagalba mažyliui

TAIP PAT SKAITYKITE