REXSAN

Pasirūpinkite svečių miegu

Pasirūpinkite svečių miegu

Netikėtai užgriuvo svečiai? O gal laukiate svarbių svečių iš užsienio? Ir vėl galvos skausmas ką jiems pakloti ir su kuo užkloti…

Pasiruoškite iš anksto! Taip išvengsite papildomo streso ir turėsite paruoštus patalus net ir patiems netikėčiausiems, tačiau laukiamiems svečiams.

Kokie prisiminimai užplūsta prisiminus savo paskutiniąją nakvynę svečiuose? Įkyriai tiksintis laikrodis, burzgiantis šaldytuvas, sena vilnonė antklodė,  kuriai prispaudus net apsiversti sunku. Ar tobulas miegas minkštoje ir kvepiančioje patalynėje toks pat ar net saldesnis nei miegant savo namuose?

Turbūt visi norime ir siekiame, kad svečiai miegotų komfortiškai, todėl pateiksime keletą   patarimų ir rekomendacijų, nuo ko reikėtų pradėti ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį:

1. Numatykite, kur svečiai miegos. Vieni gali pasiūlyti svečių kambarį su miegamojo lova, kiti turi transformuojamųjų baldų, o paprasčiausia išeitis – pripučiamas čiužinys.

2. Jei turite tik siaurą sofą ar lovą, patogiau būtų dvigulė antklodė nei dvi atskiros viengulės antklodės. Jei turite keletą skirtingų vietų miegojimui ar papildomų pripučiamų čiužinių, galite drąsiai įsigyti keletą viengulių antklodžių.

3. Pagalvokite, kokie svečiai dažniausiai  Jus lanko: poros, draugai ar giminaičiai. Tai taip pat padės nuspręsti, kokią patalynę geriausia įsigyti: viengulę ar dvigulę.

Jei svečius planuojate apnakvydinti ant sofos ar kitų transformuojamųjų baldų – įsitikinkite,  ar jiems bus patogu ir minkšta miegoti. Šis inventorius neskirtas kasdieniam miegojimui, tad labai praverstų viskoelastinės medžiagos antčiužinis, kuris išlygina nelygumus, sudūrimus ir suteikia papildomo minkštumo bei komforto pojūtį.

4. Jei svečius guldysite ant labai brangių, odinių ar teplių baldų, galima pagalvoti ir apie mažiau vietos užimantį medvilninį ar poliesterio apsauginį antčiužinį. Jie ploni, užkabinami ant lovos ar sofos kampų, todėl ypač patogu naudoti. Ant jo užtiesta paklodė neslidinės, ir svečiai išvengs tiesioginio sąlyčio su baldais.

5. Jei laukiate svečių su mažais vaikais, drąsiai galime rekomenduoti apsaugines vandeniui nepralaidžias paklodes. Jos apsaugos nuo įvairių „nelaimių“.

6. Pagalvės. Populiariausias pagalvių dydis yra 50×70 cm. Aukštį geriausia būtų rinktis universalų – kad tiktų ir tiems, kurie mėgsta miegoti žemai, ir tiems, kurie mėgsta miegoti aukštai. Šiuos reikalavimus kuo puikiausiai atitinka pagalvės su šilko arba poliesterio užpildu. Verta paminėti, kad pagalvių su poliesterio užpildu kur kas lengvesnė priežiūra ir mažesnė kaina. Kokybiškas pagalves galima įsigyti nuo 29 Lt.

7. Antklodės. Universaliausios ir praktiškiausios antklodės yra su poliesterio užpildu. Jos lengvos, minkštos, tinkančios ir žiemai, ir vasarai, jas lengva prižiūrėti bei nereikalauja didelių investicijų.
Gamintojai siūlo puikią alternatyvą – antklodžių ir pagalvių rinkinius

8. Patalynės užvalkalų komplektai. Nusprendę, kokias antklodes ir pagalves pasirinksite – lengvai rasite joms ir užvalkalų. Galėsite išsrinkti iš pačių įvairiausių audinių.
Audiniai gali būti natūralių (medvilnė, šilkas) arba dirbtinių pluoštų. Dažniausiai užvalkalai siuvami iš natūralaus medvilnės pluošto ir, pagal tankumą bei naudojamas audimo technologijas, gali būti skirstomi į drobinius, satininius ir flanelinius. Drobiniai – pigiausi iš natūralių pluoštų, audinys gana storas, iš pradžių būna kietesnis, labiau glamžosi, tačiau labai praktiškas ir ilgaamžis. Satininiai primena drobę, tačiau audžiama iš plonesnių siūlų. Todėl išgaunamas glotnumas ir blizgesys, nepakeičiami vasarą, o kas išbando – nebegali be jų ir žiemą. Daugiau aprašymų apie audinius ir jų priežiūrą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje www.patalynespasaulis.lt .

Pabaigai pateikiame trumpą atmintinę, ką derėtų pasiruošti svečių miegui:

1. Antčiužinis, jei miega ant sofos ar senos lovos.
2. Antklodė (dvigulė arba keletas viengulių).
3. Pagalvės.
4. Patalynės užvalkalai.
5. Paklodė (su guma ar be jos).
6. Apsauginė paklodė.

Daugiau informacijos apie pagalves galite rasti čia – www.manosveikata.lt

Pagalba mažyliui

TAIP PAT SKAITYKITE