Ditel

Ar gali būti maudymukai mergaitėms ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi

Stilingi maudymukai mergaitėms

Maudymukai mergaitėms gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir kokybiški ir labai stilingi. Maudymukai mergaitėms yra su įvairiais personažais, įvairių modelių, spalvų. Pasirinkimas toks platus, kad tikrai kiekviena princesė ras sau tinkamą ir gražų maudymosi kostiumėlį. Renkantis maudymosi kostiumėlius mergaitėms, svarbu atsižvelgti į tokius aspektus kaip mergaitės amžius, atitinkantis stilius ir dizainas, modelis, apsaugos lygis, dydis. Labai mažoms mergaitėms geriausias pasirinkimas yra vientisas maudymosi kostiumėlis, o šiek tiek didesnės mergaitės gali rinktis maudymosi kostiumėlius iš dviejų dalių. Svarbu, kad maudymosi kostiumėlis būtų patogus ir tinkamai priglustų prie kūno.

Renkantis maudymosi kostiumėlius labai svarbu atsižvelgti į medžiagą ir apsaugą nuo UV spindulių, nes per didelis kenksmingų saulės spindulių poveikis gali sukelti saulės nudegimą ir ilgalaikius odos pažeidimus. Tėvai turėtų ieškoti maudymosi kostiumėlių, turinčių bent 50+  apsaugą nuo saulės ir apsvarstyti galimybę derinti maudymosi kostiumėlį su tinkama kepure, kad būtų papildoma apsauga. 

Maudymosi kostiumėliai yra skirti tiek mergaitėms tiek berniukams ir jų gali būti įvairių rūšių. Mergaitėms jūs galite rinktis vientisus maudymosi kostiumėlius, taip pat kombinezonus, kurie pilnai apsaugo kūną nuo saulės spindulių. Jie visiškai dengia liemenį, todėl puikiai tinka plaukimui ir kitoms vandens pramogoms. Jų taip pat galima įsigyti iš įvairių medžiagų, įskaitant greitai džiūstančius ir chlorui atsparius audinius. Berniukams galite rinktis maudymosi šortus, kuriuos galite derinti su marškinėliais arba rinktis trumpikes, taip pat vientisus maudymosi kombinezonus.

Vienas iš populiariausių modelių ir tinkamiausių mažiems vaikams yra odą nuo saulės apsaugantys maudymosi kombinezonai, taip pat marškinėliai su rankovėmis, kurie gali būti tiek trumpomis tiek ilgomis rankovėmis. Prie marškinėlių galėsite priderinti ir maudymosi kelnes ar šortus. Tokio tipo maudymosi kostiumėliai yra skirti vaikams iki 6 metų amžiaus ir žinoma dėl savo spalvų ir raštų įvairovės, juos galėsite pritaikyti pagal vaiko lytį, ar tai berniukui ar mergaitei. Pagrindinė šių kostiumėlių paskirtis yra apsaugoti vaiko odą nuo kaitrios saulės. Prie visų maudymosi kostiumėlių kolekcijos, taip pat galite priderinti ir tos pačios kolekcijos maudymosi batus ir maudymosi kepuraitę, taip garantuosite savo vaikui maksimalią apsaugą.

Pagalba mažyliui

TAIP PAT SKAITYKITE