Urinal

Alkoholizmas baisi liga, kurią galima nugalėti.

Alkoholizmas baisi liga, kurią galima nugalėti.

Sergej Gorskov sertifikuotas hipnoterapeutas,Ukrainos Hipnoterapeutų Asociacijos narys,(ASSOCIATION OF TRANCE EFFECT PSYCHOLOGY SPECIALISTS) asociacijos narys- Koduoja nuo alkoholio,nikotino ir kitu priklausomybiu.

Alkoholizmas yra baisi liga kuri atneša daug emocinio ir fizinio skausmo kaip pačiam vartojančiam taip ir žmonėm kurie tiesiogiai susiję su juo. Žmogus gali nevartoti alkoholio savaitę arba mėnesį, bet vėliau ateina atkrytis ir užgėrimas tęsiasi savaitę ar net ilgiau. Žmogus sukrečia fiziškai ir emociškai ne tik save ,bet ir artimus žmones, visų gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Pykčiai šeimoje, pasitikėjimo praradimas, kontrolės ir laiko sąvokos praradimas, darbo netekimas ir t. t. iki pilnos depresijos iš kurios išbristi yra labai sunku. Artimieji žmonės jau nebežino už kokio šiaudelio griebtis, kaip padėti priklausomam žmogui ir kartais iš noro padėti daro neteisingus sprendimus ir veiksmus.

Išeitis yra kodavimas nuo alkoholio. Hipnoterapijos centras „Sielos Veidrodis“ yra įsikūręs Vilniuje ir Klaipėdoje. Mes gydome priklausomybes nuo alkoholio ir tabako hipnozės būdu. Šis psichoterapinis metodas formuoja netoleranciją ir pasišlykštėjimą alkoholiui ir tabakui. Po kodavimo pacientas pradeda suvokti alkoholį tiktai kaip nuodą. Tai įvyksta psichologiniu ir fiziologiniu lygmeniu. Tai darbas su žmogaus pasąmone, nes būtent ji atsakinga už alkoholio ir tabako vartojimą.

Metodo privalumai

Kodavimas yra individualus

Kodavimo metu nenaudojami jokie medikamentai

Kodavimo procedura iš karto duoda galutinį rezultatą

Jei jūs ar jūsų artimi žmonės susidūrėte su alkoholizmu kreipkitės į mūsų centrą. Mes visada pasiruošę padėti!

Hipnoterapeutas Sergej Gorskov
Kontaktai  +37063311193
Svetainė. Alkoholio-kodavimas.lt

Maksimalietis

TAIP PAT SKAITYKITE