Nobel biocare

Stebuklas: parduodamas desertas, kuris padeda lieknėti

Tai tikra svajonė visiems dietos besilaikantiems žmonėms. Britanijoje pradėta prekiauti desertu, kuriame kalorijų yra mažiau nei obuolyje.

Viename Didžiosios Britanijos prekybos tinklo centruose parduodamame naujame deserte ne tik mažiau kalorijų nei obuolyje, jo gamintojai teigia, kad šie kreminiai putėsiai iš tiesų gali padėti sulieknėti.

Vos 60 kalorijų turinčių putėsių sudėtyje yra natūralios sudedamosios dalies, kuri, kad ir keista, sumažina norą valgyti saldžius produktus. Karamelės skonio produkto sudėtyje yra chromo – mineralo, kurio teigiamą poveikį įrodė daug tyrimų ir klinikinių bandymų. Europos maisto produktų standartų agentūra (EFSA) yra aprobavusi chromą kaip maisto papildą.

Prekybos tinklo atstovas sako, kad chromas reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, todėl žmogus nebenori „ko nors saldaus”. Dietologė Fiona Hanter (Fiona Hunter) tvirtina, jog putėsiuose turi būti gana daug chromo, kad jis tikrai sumažintų dietos besilaikančių žmonių apetitą. Gamintojai teigia, jog taip ir yra.

„Kad produktas būtų efektyvus, jo sudėtyje turi būti mažiausiai 15 proc. žmogui būtinos chromo normos, – sako gamintojų atstovas Danielis Hermanas (Daniel Herman). – Mes sukūrėme produktą, kuriame yra 30 proc. normos, norėdami užtikrinti, kad mūsų vartotojai gaus optimalų kiekį.”

„Šis desertas ne tik suteiks savo kūno linijomis besirūpinančiam žmogui galimybę be sąžinės graužaties pasimėgauti skanėstu, bet ir sumažins norą valgyti daugiau saldėsių”, – sako prekybos centro atstovė.

Diena.lt

Ranigast sos

TAIP PAT SKAITYKITE