REXSAN

Pakeiskite tai, kaip jūs valgote

Teisinga dieta – gražus kūnas…Ko gero jūs jau žinote, kad tinkamų maistinių medžiagų trūkumas gali įtakoti kūno atliekamų funkcijų kokybę. Todėl sveika mityba yra labai svarbi. Dabar tai žino visi, tačiau vis dar atsiranda mitų, kurie trikdo žmones.

Žemiau jūs rasite kelis mitų paneigimus, susijusius su sveika mityba.

1. Mankštinimasis tuščiu skrandžiu

Jei jūs girdite griausmingą garsą savo skrandyje, šis griausmas nori jums ši tą pasakyti. Nekreipdami dėmesio į jį, jūs verčiate savo kūną veikti be „degalų”. Prieš pradėdami treniruotę, visada suvalgykite ką nors lengvo, pavyzdžiui obuolį.

2. Energetiniai batonėliai ir gėrimai

Retkarčiais galima juos vartoti, tačiau jie nėra pilnavertis maistas ir nesuteikia jums reikalingų maistinių medžiagų bei antioksidantų, kurie užkerta kelią vėžiui. Vaisiai ir daržovės yra jūsų geriausi draugai, jie greitai suteikia energijos, juose gausu vitaminų, mineralų, skysčių ir skaidulų.

3. Dienos pradžia be pusryčių

Praleisti pusryčius niekada nėra geras sprendimas. Būtent nuo pusryčių turi prasidėti jūsų diena. Iš ryto jūsų kūnui reikia „kuro” ir kaip įmanoma greičiau.

4. Mažai angliavandenių turinčios dietos

Jūsų kūnui būtini geri angliavandeniai, tai yra pirminis jūsų kūno energijos šaltinis.

5. Sportuoju ir valgau, ką tik noriu

Tai, kad jūs treniruojatės, nereiškia, kad galite valgyti, ką norite. Jeigu norite tikrai gerų rezultatų, jūsų mityba turi būti atitinkama.

6. Greitas svorio metimas

Nors svorio metimas apima kalorijų mažinimą, mesti svorį per greitai nėra saugu. Ką jūs turėtumėte daryti, tai stengtis numesti 0,5 – 1 kg. per savaitę. Visada stebėkite, kad gautumėte pakankamai kalorijų tam, jog išlaikytumėte sklandžią savo kūno veiklą . Jei pradėsite mesti svorį per greit, pradėkite valgyti šiek tiek daugiau.

7. Gazuotas vanduo ir alkoholis

Vanduo, sultys, pienas yra geriausi gėrimai aktyviems žmonėms. Jūs turėtumėte gerti dažnai. Nereikia laukti troškulio, eikite ir atsigerkite dabar.

Blogų valgymo įpročių pakeitimas visada yra pirmas geras žingsnis link sveikos gyvensenos ir tai visada teigiamai paveikia jūsų kūną. Kuo sveikiau maitinatės, tuo geriau jaučiatės. Nesvarbu, kokio amžiaus jūs esate. Sveika mityba yra tai, ko visi turi siekti. Pamėginkite – iš karto pamatysite, kaip tai pakeičia jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

http://www.kunasvisamgyvenimui.lt

Ranigast sos

TAIP PAT SKAITYKITE