Walmark

Sužinokite, kodėl kai kurie vaisiai ir daržovės gali sukelti aknės, rožinės ar egzemos paūmėjimą!

Mes visi puikiai žinome, kaip glaudžiai tarpusavyje susijusi sveika mityba ir graži, išpuoselėta veido oda. Ypač  tuomet, kai bandome spręsti odos problemas. Stengiamės maitintis kuo sveikiau: valgome daugiau vaisių, daržovių, geriame detoksikuojančius augalinius kokteilius, žolelių arbatas.

Deja, ne visi šie sveikos mitybos būdai yra tinkami ir efektyvūs naudoti esant rožinei, aknei, egzemai ar perioraliniam dermatitui. Tiesa sakant, yra vaisių, daržovių, žolelių ir prieskonių, kurie daliai iš mūsų netgi skatina šių susirgimų paūmėjimą ar atsiradimą. Žinoma, juose yra natūralių antioksidantų, vitaminų bei mineralų, kurie labai naudingi bendrai organizmo savijautai, tačiau dalis šių produktų savo sudėtyje turi didelį kiekį histamino ar histaminą atpalaiduojančių medžiagų. Daugumai žmonių tai nesukelia jokių problemų, tačiau kai kuriems gali sukelti ar pabloginti aknę, perioralinį dermatitą, egzemą bei rožinę. Tai tikrai nėra tai, ko Jūs tikėjotės pradėdami sveikai maitintis.

Kaip žinoti ar Jūsų organizmas reaguoja į didelį histamino kiekį? Geriausias būdas sužinoti – tai sumažinti šių produktų savo maisto racione. Ypač, jei jau nesėkmingai išbandėte viską kovodami su odos problemomis. Tiesiog atsisakykite aukštą histamino bei histaminą atpalaiduojančių medžiagų kiekį turinčių maisto produktų ir stebėkite pokyčius. Dauguma atveju, ženklų pagerėjimą matysite jau po 1-2 savaičių.

Aukštą histamino bei histaminą atpalaiduojančių medžiagų kiekį turintys vaisiai ir daržovės:

šviežios daržovės: pomidorai, baklažanai, špinatai, avokadai;

švieži vaisiai: bananai, ananasai, papajos, apelsinai, greipfrutai, kiviai, kriaušės, braškės, avietės;

džiovinti vaisiai: slyvos, datulės, figos, abrikosai, razinos;

riešutai: graikiniai, anakardžių, žemės.

Daugiau informacijos apie kitus aukštą histamino kiekį turinčius produktus nesunkiai surasite internete. Atminkite, subalansuota dieta su daug daržovių ir vaisių visada yra puiki idėja… tik rinktis reikia protingai.

Žmogaus oda tiesiogiai atspindi mūsų sveikatą, parodydama kada ir kur yra vidinis disbalansas ar netoleravimas. Organui atliekančiam tiek daug funkcijų, būtina tinkama priežiūra tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės. 100% organiniai dr. Alkaitis kosmetikos produktai yra tikri odos priežiūros pagalbininkai, dirbantys išvien su jūsų odos natūraliomis funkcijomis, o ne prieš jas. dr. Alkaitis ORGANINIS RAMINANTIS GELIS – tai numeris vienas kovojant su odos uždegimu, akimirksniu sumažinantis raudonį, stipriai veikiantis antibakteriškai ir priešuždegimiškai. 100% organinis dr. Alkaitis trio: ORGANINIS VEIDO PRAUSIKLIS, ORGANINS RAMINANTIS GELIS ir ORGANINIS MAITINANTIS GYDOMASIS ALIEJUS, įrodė, kad yra ypač efektyvūs gydant šias odos problemas.

http://skinland.lt/dr-Alkaitis-kosmetika/

TAIP PAT SKAITYKITE