Gudručio vaistinė

Prausimosi ritualai – ar viską darote teisingai?

Grįžkime prie esminės odos priežiūros procedūros – prausimosi. Ar žinote kaip:

1. Ilgiau naudoti valomąją priemonę?

2. Išvalyti odą giliai, bet itin švelniai?

3. Turėti minkštą, skaisčią ir lygią odą, nenaudojant agresyvių veido šveitiklių?

Taisyklingai veido valymas prasideda nuo švelnių ir efektyvių priemonių, tausojančių Jūsų odos pH ir drėgmės-riebalų pusiausvyrą, sukuriančių komforto jausmą ir balansuojančių odą. Tokia priemonė paruošia odą naktiniam grožio miegui, jos nesausindama, o ryte kruopščiai pašalina riebalus ir organizmo medžiagų apykaitos išskyras nuo odos.

Kodėl Dr.Hauschka skatina naudoti skirtingus veido valiklius rytinėms ir vakarinėms procedūroms?

Jūsų odai reikalinga unikali priežiūra – rytinis odos prausimas iš esmės skiriasi nuo vakarinio. Ryte naudokite Dr.Hauschka Valomąjį kremą, kuris giliai, bet itin švelniai išvalo odą po nakties miego ir optimaliai paruošia ją tolesnei priežiūrai: tonizavimui ir drėkinimui. Raminamasis valomasis pienelis yra naudojamas vakare – jis puikiai pašalina makiažą (ir akių taip pat), nešvarumus ir riebalus, susikaupusius ant odos po ilgos dienos.

Svarbu! Kai kurios moterys visgi naudoja dvi valomąsias priemones ir vakarais. Jų teigimu, Valomasis kremas, naudojamas po Valomojo pienelio, sustiprina švaros efektą ir leidžia odai giliau kvėpuoti. Toks dvigubas valymas ypač rekomenduojamas turint riebią, probleminę ir mišrią odą.

Kokia yra kompresų, daromų prieš veido valymą, paskirtis?

1. Jie paruošia odą valymui, atverdami jos poras

2. Leidžia sunaudoti mažesnį valomojo produkto kiekį

3. Nešvarumai lengviau atsiskiria nuo odos

4. Oda po valymo būna minkštesnė, švelnesnė

Valomasis kremas tinka visų tipų odai. Jis švelniai valo, stiprina ir atgaivina odą, palaikydamas natūralų odos hidrolipidų sluoksnį. Aukščiausios kokybės ekologiški ingredientai – medetkos, ramunėlės, perluotis ir malti migdolų riešutai – efektyviai valo, balansuoja ir skaistina odą bei sutraukia poras.

Valomasis pienelis tinka visų tipų odai. Nuvalo makiažą, netgi akių srities. Fermentuotas grūdų ekstraktas maitina ir saugo odą, jos neišsausindamas. Po valymo oda lieka minkšta ir švelni.

Vonios esencijos

Naudokite esencijas prieš prausimąsi. Įlašinkite į šiltą vandenį ir įmerkę rankšluostėlį, trumpam uždėkite jį and veido:

Rožių maitinamoji vonios esencija harmonizuoja ir maitina odą – tinka visų tipų odai, ypač jautriai ir sausai, linkusiai rausti.

Kerpinių samanų ir levandų atpalaiduojamoji vonios esencija ramina ir saugo – tinka visų tipų odai, saugo nuo neigiamo aplinkos poveikio

Migdolų raminamoji vonios esencija ramina ir balansuoja – tinka visų tipų odai, ypač sausai

Citrinų ir citrinžolių gaivinamoji vonios esencija stangrina ir atgaivina – tinka visų tipų odai, ypač vasaros metu

Šalavijų skaistinamoji vonios esencija tonizuoja ir valo – ypač tinka riebiai ir probleminei odai

Dr.Hauschka rytinis prausimosi ritualas

(Video)

1. Kompresas ir odos drėkinimas

Įlašinkite Vonios esencijos į šilto vandens dubenėlį, įmerkite rankšluostį ir uždėkite and veido odos. Pakartokite kelis kartus.

2. Valomasis kremas

Išspauskite į delną 1-2 cm produkto ir sumaišę su trupučiu vandens, sukurkite kreminę emulsiją. Švelniai prauskite veidą, naudodami „spausk-ridenk” judesius (žr. video). Galiausiai kruopščiai nuplaukite.

3. Vėsūs kompresai – uždėkite vėsų rankšluostį ant veido odos arba tiesiog nusiprauskite vėsiu vandeniu – sutrauksite veido poras ir pagyvinsite odos spalvą.

Dr.Hauschka vakarinis prausimosi ritualas yra analogiškas, tačiau vietoje Valomojo kremo naudojamas Raminamasis Valomasis pienelis.

Paakių ir odos aplink lūpas priežiūra

Būtinai skirkite dėmesio jautrios odos aplink akis ir lūpas priežiūrai. Tačiau specialios priežiūros priemonės turi būti naudojamos tik rytais, kadangi naktis – odos poilsio metas, kuomet neturi būti naudojami produktai, turintys sudėtyje aliejų.

Dr.Hauschka paakių kremą arba balzamą naudokite saikingai – užtenka ryžio grūdo dydžio produkto kiekio. Švelniai paskirstykite priemonę pirštų pagalvėlėmis ir palikite įsigerti į odą prieš darydamos makiažą.

Gaivinamasis paakių kremas puikiai tiks mėgstančioms lengvą konsistenciją ir greitai įsigeriantį ir gaivinantį kremą. Ananasų, svilarožių ir medetkų ekstraktai ramina, vėsina ir lygina odą, mažindami mimikos raukšleles.

Regeneruojamasis paakių kremas akivaizdžiai sumažina raukšles. Antioksidantų gausa pasižymintys raudonieji dobilai drauge su acerolos, šaltalankių, beržo lapų, svarainio sėklų ekstraktais bei agurklės aliejumi minkština, drėkina ir lygina odą, prisotindami ją vertingų maitinamųjų medžiagų.

Patarimas: Naudokite šį paakių kremą ir jautrios odos aplink lūpas priežiūrai. Tam tikslui taip pat tinka Dr.Hauschka intensyvus lūpų balzamas apvalioje dėžutėje.

Paakių balzamas suteikia odai aplink akis šildomąją intensyvią priežiūrą. Oda tampa švelni it aksomas. Būtina sušildykite nedidelį balzamo kiekį pirštais, prieš tepdamos paakių sritį.

„Biotekoje” visuomet sulauksite naudingų patarimų ir išsirinksite Jums geriausiai tinkančią Dr.Hauschka priemonę!

Daugiau informacijos:

Bioteka

TAIP PAT SKAITYKITE