Avene

Plaukų šalinimas lazeriu – saugus, patogus ir efektyvus pasirinkimas

plaukų šalinimas lazeriu

Žmogaus oda yra labai jautri ir paprastai neigiamai reaguoja į menkiausia aplinkos sąlygų pokytį. Daugelis plaukų šalinimo procedūrų gali stipriai žaloti ją. Lazerinio plaukų šalinimo technologija yra pakankamai saugi alternatyva, kad ją būtų galima naudoti bet kurioje kūno vietoje ir tinka skirtingiems odos tipams, tuo pačiu užtikrinant maksimalius rezultatus. Paprastai visi lazeriai turi unikalų dinaminį aušinimo įrenginį, kuris padeda nuraminti ir apsaugoti odą.

Pradiniam plaukų šalinimo lazeriu kursui rekomenduojama atlikti maždaug 6 – 12 procedūrų su 4–6 savaičių intervalu (priklausomai nuo ploto ir odos tono). Visi atvejai yra individualūs, todėl dėl tikslesnio procedūros plano pasitarkite su lazerio terapeutų artimiausioje klinikoje.

Procedūros privalumai

1) Saugi ir efektyvi technologija – Candela GentleLase Pro ir GentleYag Pro yra efektyviausios pasaulyje plaukų šalinimo sistemos. Candela GentleLase Pro sukurta taip, kad veiktų klientams, turintiems tamsius plaukus ir šviesesnę odą, o GentleYAG Pro geriausiai tinka esant tamsesniam odos tonui.

2) Ilgalaikis plaukų šalinimas – skirtingai nuo kitų plaukų šalinimo būdų, procedūros metu naudojamas prietaisas suteikia greitą ir ilgalaikį efektą.

3) Pašalina įaugusius plaukus – prietaisas veikia nukreipdamas koncentruotą šviesą į plaukų folikulo šaknį. Lazeris slopina plaukų augimą netrikdydamas ir nepažeisdamas odos paviršiaus, todėl galima gydyti net jautriausią odą.

4) Patogus ir ekonomiškas metodas.

Kaip tai veikia?

Pirmiausiai specialistas atsižvelgs į jūsų odos ir plaukų tipą prieš sudarydamas individualų gydymo planą. Moderniuose lazeriuose naudojamas didelis spindulio taškas, leidžiantis vienu metu apimti kelis plaukų folikulus. Su kiekvienu seansu plaukų vis sumažėja. Rekomenduojama pradėti nuo 6 – 12 procedūrų kurso su 4 savaičių pertrauka (priklausomai nuo pasirinkto odos ploto ir jos tono).

Odos priežiūra po procedūros

Gydomose vietose gali būti jaučiamas nedidelis karštis ir matomas lengvas paraudimas. Šiuos nemalonius pojūčius galima numalšinti nereceptiniais tepalais, tokiais kaip Bepanthen arba Laser Aid. Šias priemones galima gausiai tepti 3 – 5 dienas arba tol, kol pagerės odos būklė.

Bent 24 valandas po gydymo venkite skutimosi, vaškavimo ar plaukų pešiojimo, taip pat šveitimo, plaukimo ar saunos, labai karšto dušo ir aptemptų ribojančių drabužių.

Mažiausiai 2 savaites po gydymo, venkite tiesioginių saulės spindulių ir visada naudokite priemones nuo saulės bent su 50+ apsaugos indeksu, kad apsaugotumėte odą.

Rekomenduojama naudoti šveitiklį su glikolio rūgštimi, praėjus 5 dienoms po gydymo, kad plaukai būtų skatinami išslinkti iš folikulo.

Lazerinė epiliacija Vilniuje Clinicin

TAIP PAT SKAITYKITE