Gudručio vaistinė

Pilvo plastinės korekcijos kaina priklauso nuo įvairių priežasčių

pilvo plastinės procedūros

Pilvo sritis yra ta vieta, dėl kurios dažnai diskomfortą jaučia turintys didelį svorį. Tačiau, pilvo plastika gali būti keičiama atliekant rekonstrukcines operacijas. Plastikos chirurgų siūlomos operacijos leidžia vėl džiaugtis plokščiu pilvu net jeigu jis prieš tai ir buvo sukaupęs didžiulį riebalų ir odos perteklių. Ši operacija atliekama tiek moterims, tiek ir vyrams.

Pilvo rekonstrukcijai atlikti dažniausiai taikoma bendra nejautra

Kadangi šios operacijos metu atliekamas ne vienas pjūvis, pacientui taikoma bendroji nejautra. Pjūviai atliekami prieš tai išanalizavus paciento pilvo defektus. Vieniems būna susidaręs tik odos perteklius, o kitiems pacientams prireikia ir riebalų pašalinimo. Pooperacinis periodas dažniausiai trunka apie tris paras. Tai reiškia, kad pacientas stebėjimui klinikoje paliekamas mažiausiai parą ir išleidžiamas namo kai matoma, jog nėra jokių pavojingų komplikacijų.

Ilgesnį laiką operacija trunka tai atvejais, kai pacientui šalinamas ne tik odos, bet ir riebalų perteklius. Dėl to ši operacija taip pat yra brangesnė. Iš pradžių pacientas turi išsakyti savo pageidavimus chirurgui, o tada pastarasis pasiūlo geriausią sprendimą. Kai kuriais atvejais pacientai yra įsitikinę, jog jiems taip pat reikia pašalinti riebalus, tačiau po chirurgo apžiūros, dažnai rekomenduojama jų neliesti. Pašalinus odos perteklių dažnai menkas riebalų kiekis jau nebesimato.

Pilvo plastinė rekonstrukcijos operacija kiekvienam pacientui kainuoja skirtingą sumą

Pabrėžiama, kad kiekvieno paciento situacija yra ištiriama individualiai. Kai kurios operacijos yra sudėtingesnės, o kitos – daug paprastesnės. Pavyzdžiui, skirtumas gali būtų tarp odos kiekio. Kuo jos yra daugiau, tuo ilgiau trunka operacija. Aišku, tai vargu ar smarkiai pakeis kainą. Tačiau, kai su oda turi būti pašalinami ir riebalai, tuomet operacijos trukmė tampa ilgesnė. Taip yra dėl to, kad vienu metu naudojama papildoma įranga, o ne tik atliekami pjūviai.

Riebalų nusiurbimo procedūra yra atskira paslauga, kuri įkainojama skirtinga suma. Kiek teks sumokėti už riebalų nusiurbimą, priklausys nuo riebalų kiekio ir vietų, nuo kurių tie riebalai turėtų būti nusiurbti.

Pabrėžiama, kad pilvo plastinės operacijos metu gali būti kombinuojamos ir kitos procedūros. Kaip minėta, kartu galite rinktis riebalų nusiurbimą. Taip pat į visą gydymo programą galite įtraukti ir randų bei strijų šalinimo procedūras, kurios turėtų būti atliekamos pilnai sugijus pjūvio vietoms.

Ne paslaptis, kad koreguojant pilvo formą, ne visais atvejais pavyksta pašalinti esamas strijas. Kai kuriais atvejais jos yra tokios didelės, kad išlenda už planuojamų pjūvių vietų. Dėl šios priežasties dalis strijų gali likti. Bet, kaip jau minėta, po operacijos praėjus kuriam laikui, galite kreiptis dėl jų šalinimo procedūrų.

Dažniausiai nuo pilvo pašalinti strijas trunka keletą mėnesių. Mat, jos pasinaikina tik po kelių seansų. Tarpai tarp seansų turi siekti bent jau porą savaičių. Įprastai jos šalinamos naudojant lazerines technologijas.

Tad, kiek teks sumokėti tam, kad jūsų pilvas būtų plokščias ir be įvairiausių randų ar strijų, priklausys nuo to, kiek papildomų paslaugų norėsite įtraukti į bendrą paslaugų paketą.

Pilvo formos koregavimas privers kurį laiką pakeisti gyvenimo būdą.

Ši operacija pasižymi tuo, jog ji atliekama darant pjūvius. Odos perteklius yra pašalinamas, o pjūvio vietos susiuvamos. Tai reiškia, kad pjūvio vietų gijimui prireiks ne vienos savaitės. Dėl šios priežasties negalėsite užsiimti fizine veikla. Priešingu atveju gali atsirasti komplikacijos – pjūvio vietų įtrūkimai, kraujavimas, skausmas ar tempimo jausmas. Tad, šiai operacijai tikrai bus reikalingas kruopštus pasiruošimas.

Registruokitės pilvo plastikos konsultacijai Ficlinica.

TAIP PAT SKAITYKITE