Rawpowders

Peptidas prieš raukšles

Esama begalė kosmetikos priemonių, kurių paskirtis yra kovoti su raukšlėmis ir odos senėjimu. Šių priemonių sudėtyse naudojamos tiek ilgalaikio, tiek trumpalaikio poveikio medžiagos.

Trumpalaikio poveikio medžiagos

Trumpalaikio poveikio ingredientai, tokie kaip sintetinis Acetyl Hexapeptide-3 (Argireline) ar augalinis Acmella Oleracea ekstraktas atpalaiduoja veido mimikos raumenų spazmus, kurie sukelia raukšlių susidarymą. Jie veikia panašiu principu kaip Botoksas, bet daug švelniau ir poveikis trunka neilgai.

Ilgalaikio poveikio medžiagos

Ilgalaikio poveikio medžiagos nukreiptos į kolageno gamybos skatinimą ar ląstelės DNR atstatymą. Viena tokių – peptidai, kurie dabar gausiai naudojami ne tik farmacijoje, bet ir kosmetikoje. Peptidai – tai iš dviejų ir daugiau aminorūgščių sudaryti junginiai. Jie yra sintetinami visose kūno ląstelėse, be to, reguliuoja organizmo procesus, tarp jų – senėjimo ir regeneracijos. Peptidų savybės priklauso nuo aminorūgščių sekos ir jų išsidėstymo. Jie veikia kaip tarpininkai prisijungdami prie membranos receptorių ir perduodami informaciją ląstelei. Į kosmetikos gamybą peptidai patenka arba augalinių ekstraktų pavidalu, arba kaip sintetinės molekulės, sukurtos laboratoriniu metodu.

Matriksilas – rezultatai akivaizdūs

Naujausia medžiaga pasaulinėje baltymų biotechnologijoje yra Matriksilas Matrixyl® Synthe’6®, tai peptidai kurie stimuliuoja 6 pagrindinių odos ir jungiamojo audinio dalių sintezę užtikrindami optimalią audinių struktūrą. Rezultatas: medžiaga užpildo raukšles iš vidaus tiek kaktos srityje, tiek prie akių kampų, ko pasekoje oda atrodo pastebimai lygesnė ir stangresnė. In vivo tyrimai su šia medžiaga parodė, kad po dviejų mėnesių naudojimo rezultatai akivaizdūs.

Matrixyl® yra Sederma SAS kosmetikos ingredientų gamintojos prekinis ženklas, sukurtas 2000 metais. Jo pavadinimas kosmetikos nomenklatūroje būtų palmitoyl pentapeptide-4. Siekdama patenkinti augančius klientų poreikius priešraukšliniams produktams bendrovė 2003 m. pristatė Matrixyl® 3000, kuris sukurtas iš dviejų peptidų: palmitoyl tripeptide ir palmitoyl tetrapeptide. Galiausiai 2012 m. buvo sukurtas naujas kitoks palmitoyl tripeptidas, kuris pavadintas Matrixyl® synthe’6®. Gali kilti klausimas, kuris iš jų geresnis? Nei vieno negalime išskirti, nes jie visi turi skirtingus poveikius.

Daugiau informacijos ir produktai:

www.gydomojikosmetika.lt

TAIP PAT SKAITYKITE