Walmark

Nuo šiol ypač veiksmingas „Casmara“ kaukes klientai gali darytis ir namuose

Oda prašyte prašosi papildomo puoselėjimo, o vizitas pas kosmetologą – dar tik po mėnesio? Prestižinės ispanų kosmetikos „Casmara“ gamintojas rado išeitį kaip padėti odai tada, kai jai ir jums to reikia labiausiai. Naujos „Casmara“ namuose naudoti skirtos jūros dumbliais papildytos kaukės savo poveikiu prilygsta apsilankymui grožio salone.

Kaip šios kaukės atsirado?

„Iki šiol nuolat susidurdavome su problema, jog klientai, grožio salonuose išbandę kone pusę pasaulio užkariavusias „Casmara“ kaukes, norėdavo jų įsigyti ir į namus. Tačiau grožio specialistams darbui salone gaminama kosmetika išsinešti į namus tiesiog nepritaikyta nei savo sudėtimi, nei naudojimu, nei pakuotėmis, – pasakojo Nataša Balkūnienė, „Casmara“ kosmetikos atstovė Lietuvoje. – Atsižvelgę į klientų pageidavimus ir sykiu suprasdami, kad šiuolaikinis žmogus vien dėl didžiulio užimtumo yra nepajėgus apsilankyti grožio salone tiek dažnai, kiek norėtų, „Casmara“ gamintojai sukūrė namuose naudoti skirtas stipraus ir sykiu visiškai saugaus poveikio kaukes“.

Pasirūpins vokais ir lūpomis

Didžiulis „Casmara“ kaukių privalumas – jas nepaprastai lengva naudoti namų sąlygomis. Elastinga minkšta kaukė nulupama vienu ypu, – it antra oda. Nelieka jokių likučių, veido nereikia prausti vandeniu. „Dėl patogumo naudoti šias kaukes darosi ir vyrai“, – atkreipė dėmesį N. Balkūnienė. Kaukė tepama ne tik ant veido, bet ir ant kaklo, todėl kompleksiškai veikiamas didesnis odos plotas, o kaukę pašalinus pastebimas stiprus veido ovalo patempimo poveikis.

„Casmara“ kaukes galima tepti ant vokų ir lūpų – tų vietų, kuriomis kitos kaukės dažniausiai nepasirūpina. Kaukės yra saugios pačioms jautriausioms veido zonoms, o jų poveikį užtikrina ypatingai skvarbi tekstūra, dėl kurios produktas geba švelniai užpildyti bei savo svoriu išlyginti net ir smulkiausias raukšleles apie akis ir lūpas. Produktas sumažina odos temperatūrą 6 laipsniais, todėl ji susitraukia, taip pašalindama paburkimus ir tamsius ratilus po akimis.

Keturiems odos norams

Odos poreikiai skiriasi ne tik dėl mūsų genetikos – tam įtakos turi gyvenimo būdas,  metų laikai ir daugybė kitų veiksnių. Pasinaudoję ilgamete klientų gražinimo patirtimi, „Casmara“ gamintojai sukūrė keturias pagrindines odos problemas sprendžiančias bei esminius jos poreikius patenkinančias kaukes.

Ne tik komforto, bet ir ypatingos prabangos jausmą teikia „Luxury“ kaukė su 24 karatų aukso dulkėmis. Aukso spalvos produktas jaunina ir stangrina, tonizuoja odą, suteikia jai gyvybingumo.

Atgauti pusiausvyrą bei grumtis su senėjimą sukeliančiais laisvaisiais radikalais padės antioksidantinė kaukė „Antioxidant“. Skaisčios raudonos energizuojančios spalvos, nes papildyta vertingųjų kininio ožerškio (goji) uogų ekstraktu. Užkerta kelią bet kokiems senėjimo požymiams, stangrina, maitina odą ir ramina, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.

Jei reikia valymo, tiks valomoji ir deguonimi aprūpinanti kaukė „Purifying“. Švelnios žalsvos gaivinančios spalvos. Su vertingąja uoliena diatomitu, turinčiu silicio, magnio, natrio, geležies. Kaukė maitina, stangrina ir tonizuoja. Dėl revoliucinės deguonimi aprūpinančios sudėties šis produktas – gryna energija odos ląstelėms!

Tuo tarpu melsva kaukė patenkins vieną pagrindinių odos poreikių – ji drėkina. Wakame dumblių ir alijošiaus ekstraktu papildyta „Hydra“ kaukė giliai drėkina, stangrina ir tonizuoja, maitina ir saugo nuo senėjimo.

Kad ir kokią „Casmara“ kaukę bepasirinktumėte, visos jos papildytos elastingumo, stangrumo odai teikiančiu jūros dumblių ekstraktu. Iš ampulės ir jos poveikį sustiprinančios kaukės sukurtas produktas gali būti naudojamas kartą per savaitę. Be parabenų.

„O svarbiausia, jog „Casmara“ kaukės, kaip ir kiti klientams namuose naudoti skirti produktai, jiems tinka ir patinka. Tokių atsiliepimų, jog pabandę „Casmara“ klientai nebenori daugiau jokios kitos kosmetikos, esame girdėję ne iš vieno kliento. Džiaugiuosi, jog dabar, sulig naujosiomis kaukėmis, turėsime ką pasiūlyti jau daugelį mūsų produktų išbandžiusiems ir naujovių laukusiems „Casmara“ aistruoliams“, – sakė N. Balkūnienė.

Daugiau informacijos apie produktus – www.shopcosmoprof.com

COSMOPROF BALTIC, UAB

TAIP PAT SKAITYKITE